EW-73B-kameran vastavalosuoja EF-S 18-135mm F3.5-5.6 IS
8,00 €
8,00 €
Ma, 30 kesä - pe, 4 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Täysin muovia, laajakulma suunniteltu ruuvikiinnityksellä EF-S 18-135mm F3.5-5.6 IS BF17-85mm
Estä ei-toivotun valon aiheuttama häikäisy ja linssin häikäisy
Jazzia valokuvasi rikkaammilla väreillä ja syvemmällä kylläisyydellä
CAN kiinnittää vastakkaiseen suuntaan säilytystä varten
mallille EW-73B EF-S 18-135mm F3.5-5.6
Toimii objektiivimallien kanssa
Estää hajavalon pääsyn linssiin
Käännettävä helppoon säilytykseen
Ei vaikuta cap tai suodattimen käyttöön
Häikäisemätön mattapinta estää heijastuksia
Vinjettiä ei aiheudu konepellin ollessa päällä
for Extra suojaa vahingoilta iskuilta
Yhteensopiva :
EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM:lle
EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS
Tekniset tiedot:
Malli: EW-73B
Materiaali: Muovi
Väri musta
Korkeus: 4 cm
Halkaisija: 9 cm
Määrä: 1 kpl
Huomautus:
1. Erilaisista näyttö- ja valotehosteista johtuen tuotteen todellinen väri saattaa poiketa hieman kuvissa näkyvästä väristä. Kiitos!
2. Salli 1-2 cm mittauspoikkeama manuaalisen mittauksen vuoksi.
Paketti sisältää (ei vähittäismyyntipakettia):
1 x EW-73B II vastavalosuoja (ei sisällä kameraa)
Artikkelin numero
356b3c2e-a37c-45c1-92d1-fdacd7b07096
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
EW-73B-kameran vastavalosuoja EF-S 18-135mm F3.5-5.6 IS
8,00 €
8,00 €
Ma, 30 kesä - pe, 4 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
16,30 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
14,29 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €