ET74 Käännettävät kameran linssisuojat EF 70-200mm f/4L IS -objektiiville
22,00 €
22,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Paranna valokuvaustasi ET74 valkoisilla linssisuojilla, jotka on suunniteltu erityisesti EF 70-200mm f/4L IS EF 70-200mm f/4L -objektiiville vähentämään heijastuksia ja parantamaan kuvanlaatua.
Valmistettu ABS-muovista, tässä linssisuojassa on bajonettikiinnitys, joka takaa turvallisen kiinnityksen erilaisissa kuvausolosuhteissa.
Ammattivalokuvaajille ja valokuvausharrastajille, jotka käyttävät objektiivia, varmistaen suojan ja parantaen valokuvatuloksia.\Ulkoiluun, urheilutapahtumiin ja luontokuvaukseen, joissa valon hallinta ja objektiivin suojaaminen ovat ratkaisevan tärkeitä upeiden kuvien ottamiseksi.\Huomaa, että linssisuojan sävy on hieman harmahtava eikä valkoinen, ja se voi näyttää hieman kirkkaammalta valokuvissa näytön vaihtelun vuoksi.
Tekniset tiedot:
Materiaalit: ABS
Väri: Valkoinen
Koko: 67mm
Liitäntätyyppi: Bajonetti
EF 70-200mm f/4L IS EF 70-200mm f/4L -objektiiville
Huomautus:
Salli 0-1 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tilaamista.
Eri näyttöjen välisten erojen vuoksi kuva ei välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä. Kiitos!
Paketti sisältää:
1 kpl ET74 kameran linssisuoja
Tuotenro
1dbf74de-6d4e-492e-bfca-cbf183d05c12
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
ET74 Käännettävät kameran linssisuojat EF 70-200mm f/4L IS -objektiiville
22,00 €
22,00 €
Ma, 22 kesä - to, 25 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Laturi STIHL FSA45 BGA45 LK45 4511-400 22.5V 0.65A
13,94 €
Plantronics Voyager Legend Bluetooth -kuuloke – Mono langaton melunvaimennus PC:lle, tabletille ja matkapuhelimelle
28,00 €
Aiempi alin hinta
28,70 €