Eco Style Olive Oil Styling Gel 473ml Green
9,95 €
9,95 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Useimmat hiusgeelit pitävät kampauksen paikallaan, mutta sisältävät alkoholia, joka voi kuivattaa hiuksia. Kun sitä levitetään hiuksiin, jotka ovat jo kuivia tai kemiallisesti käsiteltyjä, hiusgeelit voivat tahattomasti heikentää hiusten terveyttä entisestään. Eco Style Styling Gel tarjoaa tason 10 pidon, joka varmistaa minkä tahansa tyylin ilman kompromisseja hiusten terveydestä.
Ravitseva koostumus on täynnä syväkosteuttavaa oliiviöljyä, joka auttaa hoitamaan kuivia hiuksia samalla kun se lukitsee kampauksen paikalleen ja antaa upean kiillon. Oliiviöljy auttaa myös päänahkaa säätelemään kosteustasoaan, suojaten kuivuudelta säännöllisessä käytössä.
Kevyt geeli tuntuu ilmavalta eikä koskaan jäykältä tai tahmealta, eikä se hilseile. Levitä kuivaan tai kosteaan hiukseen. Työstä haluamasi määrä hiuksiin ja muotoile.
473ml
Väri
Green
Paino, gramma
510
Artikkelin numero
9310bb75-640b-47f5-a562-862c2586c4fe
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Eco Style Olive Oil Styling Gel 473ml Green
9,95 €
9,95 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 st The Monsters Spännande Plyschdockor Figurleksaker Överraskningsboxar (Färg Slumpmässig)
15,18 €
1 st The Monsters Etciting Plyschdockor Figur Leksaker Blind Boxes (Färg Slumpmässig)
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
19,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
20,00 €
1 st The Monsters Exciting Plyschdockor Figur Leksaker Blind Boxes (Färg Slumpmässig) One generation random model 1st
16,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €