Digitaalinen TDS-mittarin kynä + PH-paperi Vedenlaadun TDS EC Lämpötilan Puhtausmittari Temp PPM-mittari Termometri Vedelle 4 Näyttötilaa
15,00 €
15,00 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Monitoiminen PH-mittari Tämä edistyksellinen veden kovuusmittari yhdistää TDS (kokonaisliukoiset kiintoaineet), CE (sähköinen johtavuus) ja 3-in-1 digitaalisen lämpötilan mittauskokeilukynän, joka antaa yksityiskohtaisen ja tarkan raportin juomaveden tai lemmikkieläinten, kalojen ja puutarhanhoidon veden laadusta. Automaattinen lämpötilan kompensointi varmistaa tarkat lukemat kylmässä ja kuumassa vedessä.
4 Näyttötilaa Tällä pH-mittarilla on 4 näyttötilaa valittavana, TDS - ppm ja C, EC - s/cm ja C, TDS - ppm ja F, EC - s/cm ja F (paina MODE-painiketta muuntamiseksi)
Automaattinen sammutus PH-mittari sammuu automaattisesti 2 minuutin kuluttua käytöstä, joten akku ei tyhjene, kätevä automaattinen sammutusominaisuus varmistaa akun pitkän käyttöiän.
Monitoiminen Lukitusfunktio helpottaa lukemista ja tallennusta, paina HOLD-painiketta ja poista se sitten testiliuoksesta. PH-mittarissa on valovaroitustoiminto, vihreä taustavalo, kun TDS-arvo on alle 40; Punainen taustavalo, kun TDS-arvo on yli 40.
Erilaisia lisävarusteita Jos sinulla on kysyttävää tuotteistamme, ota yhteyttä! Yritämme vastata sinulle 24 tunnin kuluessa!
TDS-vedenlaadun mittarin käyttöohjeet:
1.Poista suojakorkki. Paina ON/OFF-painiketta laitteen käynnistämiseksi.
2.Upota mittari veteen/liuokseen, ja upotetun osan pituuden ei tulisi ylittää 4 cm (laskettuna TDS-mittarin kärjestä).
3.Integroi mittauslaite huolellisesti liuokseen ja odota, että mitattu arvo vakiintuu. TDS-lukemiin vaikuttaa voimakkaasti lämpötila, joten tarkkaa lukemista varten tarvitaan lämpötilan kompensointia. Kun mitattu arvo vakiintuu, mitattu arvo lukitaan automaattisesti. Voit myös painaa HOLD-painiketta lukeman lukitsemiseksi manuaalisesti. Jos sinun on suoritettava uusi testi, paina CLEAR-näppäintä lukeman tyhjentämiseksi ja paina sitten MODE-näppäintä valitaksesi: TDS ppm, johtavuus us/cm, Celsius ja Fahrenheit testiä varten.
4.Pyyhi mittariin jäänyt vesi käytön jälkeen, joka asetetaan suojakorkkiin.
5.Paina ON/OFF-painiketta 3 sekunnin ajan sammuttaaksesi sen manuaalisesti.
Artikkelin numero
1583bf60-a0cf-4303-885b-766b832bccf2
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Digitaalinen TDS-mittarin kynä + PH-paperi Vedenlaadun TDS EC Lämpötilan Puhtausmittari Temp PPM-mittari Termometri Vedelle 4 Näyttötilaa
15,00 €
15,00 €
Ma, 23 kesä - to, 26 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
16,68 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
629932-8 629931-0 6299328 Moottorit yhteensopivia Makita DUR181-Perfet -mallin kanssa
28,00 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €