Digitaalinen Ajastin Kello Sekuntikello Kaukosäätimellä LED Intervalli Ajastin kello
142,47 €
142,47 €
To, 31 heinä - ke, 6 elo
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
nbsp
lock Mode 12HoursH1 HHMM 24HoursH2 hhMM
CountUP Tila välillä 0000 ja 9959 ylös%D mmss%0 0ACountDown Mode dn MMSS dn 9959 dn 0000
StopWatch Mode MM SSMS 00 0000 99 5999
Ivälit mukautettu tila F1 MMSS vahvistin C1 MMSS F Työ Jakso C Nollaa Jakso
A sama aika tukee 10 henkilökohtaista Mukautettu harjoittelu aikaAutomaattisesti tallenna asetukset jälki virta pois ei tarve asettaa uudelleen seuraava kerta
strongEsiohjelmoitu väli ajastinvoimakas painike säätimessä
TABATA 20s harjoittelu 10s lepo 8 sykliä
FGB 1 5min harjoitus 1min lepo 5 sykliä
FGB 2 5min harjoittelu 1min lepo 3 sykliä
strongSpecificationstrong% 0D
Digt Korkea Digit Korkea 15
Dmitta 11 L x 4 K x 15 D
MKiinnitys Seinäkiinnitys Ripus Jalusta pöydällä
Plug Tyyppi US pistoke
Pvirta sovitin tulo jännite 110V230V AC
Pvirta sovitin lähtö jännite 5V
Sääni voit ottaa käyttöön tai pois käytöstä % 0ABkirkkaus 10 tasoa säätö IR Kaukosäädin
strongPackagestrong
1x Ajastin
1x US virta sovitin
1x USB kaapeli % 0A1x kannattimet ja ruuvit
1x kaukosäädin
1x manuaalinen
Artikkelin numero
ed5be0bc-78bb-4a52-bc88-16bb268ef602
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Digitaalinen Ajastin Kello Sekuntikello Kaukosäätimellä LED Intervalli Ajastin kello
142,47 €
142,47 €
To, 31 heinä - ke, 6 elo
Toimitetaan postilaatikkoosi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu
21,90 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
12,70 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyyli Pehmo Riipus 3.0 Väri Satunnainen
12,80 €