Bilby-n nokka-akselin tiivistetulppa, yhteensopiva Honda EG B -sarjan kanssa
22,00 €
22,00 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1. Tiivistekorkki on tärkeä vaihtaa normaalin huollon yhteydessä, koska se voi heikentyä kuumuuden ja öljyn vaikutuksesta. 2. Helppo asentaa, mutta ammattimainen asennus on aina suositeltavaa. 3. Hieno versio, hyvä tiivistyskyky ja korkea luotettavuus. 4. Helppo ja nopea asennus, säästää kustannuksia ja vaivaa. 5. Erityisesti suunniteltu sopimaan Honda EC/B -sarjaan.Tuotenro
1dfd95ee-62e4-4323-b049-4170e8f3e595
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Bilby-n nokka-akselin tiivistetulppa, yhteensopiva Honda EG B -sarjan kanssa
22,00 €
22,00 €
To, 15 loka - ke, 21 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa