FMYSJ
Auton sytytin XT60 12V 24V latauskaapeli S2000 EB55, 757/767 sarjaan (FMY) As Shown
21,00 €
21,00 €
Pe, 16 touko - to, 22 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Vähentää tehohäviötä: 14AWG aurinkokaapeli, pituus 1,5 m, melko pitkä, mutta erittäin joustava. Tinattu messinkijohdin, suunniteltu minimoimaan tehohäviö, lisää lataustehokkuutta. 12V tai 24V auton lähtö voidaan mukauttaa automaattisesti.
Materiaali: Laadukas materiaali varmistaa vakaan tilanteen lähetyksen. kumipinta ja IP68 vedenpitävä kuori kestävät kaikki sääolosuhteet, täydellinen ulkoiluaktiviteetteihin, seurana yli 10 vuoden seikkailussa.
Mitä saat: Auton sytytin XT60-kaapeli, huoletton asiakaspalvelu.
Eri tuote-erien vuoksi ulkonäkö voi olla erilainen, mikä ei vaikuta käyttöön.
Väri: Kuten kuvassa
Materiaali: Muovi+Metalli
Pakkauksen sisältö:
1 * Auton sytytin XT60-kaapeli
Vain yllä oleva pakkauksen sisältö, muut tuotteet eivät sisälly toimitukseen.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kohteen väri kuvassa on hieman erilainen kuin todellisuudessa. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Väri
As Shown
Artikkelin numero
975624dd-9924-480e-ac5a-c7ccb050ea11
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
FMYSJ
Auton sytytin XT60 12V 24V latauskaapeli S2000 EB55, 757/767 sarjaan (FMY) As Shown
21,00 €
21,00 €
Pe, 16 touko - to, 22 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,87 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
13,41 €
Uusi tuotekampanja! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR Akku, 6.0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
27,84 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,00 €
Akusoli Magneettiset Kengät Akupainanta Pohjalliset Kipuun EU35-47 (30cm)
7,95 €
10x elektrodin vaihto Omron Massager Long Life Pad 10 kpl
10,14 €
Aikaisempi alin hinta:
12,80 €
Digitaalinen sisäantenni HDTV:lle – tehokkaalla vahvistimella ja signaalinvahvistimella, HDTV äly- ja vanhemmille televisioille
14,90 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
10,62 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
Erikoistarjous! Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot Väri Satunnainen
10,07 €
LG AN-MR19BA Magic Remote - Ääniohjaus - 2019 LG SmartTV
14,86 €