Auto Screen Clicker Auto Clicker Napautukset Kuten MUSTA 1 1 Musta 1-1 Black 1-1
13,00 €
13,00 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Nimi: Auto Screen Clicker
100% upouusi ja korkealaatuinen!
Koko: noin 98,4 * 20,5 * 44,3 mm/3,87*1,59* 1,74 tuumaa
Toiminto: nopea, pelisilmukka
Napsauta vaihdetta: kerran 9 sekunnissa - 99 kertaa sekunnissa
Väri: musta / vaaleanpunainen
Ominaisuudet:
1. Automaattinen näytön napsautus.
2. Napsautaja voi täyttää näytön napsautus tarpeesi, vain kiinnittää napsautuspään puhelimen näyttöön simuloimaan sormen napsautusta näytössä automaattisesti.
3. Säädettävät vaihteet.
4. Monitasoinen säädettävä, napsauttaja tukee kaikkia matkapuhelimia, tabletteja ja kosketusnäyttötietokoneita. Sopii kaikenlaisille napsautussovelluksille, se säästää paljon aikaa.
5. Tarkka.
6. Kapasitiivisen avaruuskartoituksen uusin tekniikka parantaa huomattavasti napsautusnopeutta, tekee napsautuksesta tarkemman ja herkemmän, ei tarvitse koskettaa näyttöä eikä vahingoita näyttöä. Hiljainen muotoilu tarkoittaa, että se ei häiritse sinua työskentelysi aikana.
7. Helppo asentaa.
8. Tehokas napsautuspää, integroitu muotoilu, vakaampi eikä irtoa. Napsautauspään voi kiertää 180 astetta sopimaan näyttöön.
9. Helppokäyttöinen.
10. Helppokäyttöinen, vain kytke USB-liitäntä virtaan ja voit käyttää sitä välittömästi, ei vaadi monimutkaista säätöä.
Pakkausluettelo:
1* Automaattinen näytön napsauttaja
1 * Latauskaapeli
Väri
Black
Koko
1-1
Artikkelin numero
b3f60dbf-03ae-4930-9a01-a465d1456c35
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Auto Screen Clicker Auto Clicker Napautukset Kuten MUSTA 1 1 Musta 1-1 Black 1-1
13,00 €
13,00 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €