Apple Pencil 1. sukupolven silikonikuori, klassinen muotoilu
18,84 €
18,84 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Apple Pencil 1. sukupolven silikonikuori, klassinen muotoilu, yhteensopiva Apple Pencil -kotelon kanssa, tukee magneettista latausta ja kaksoisnapautusta (keltainen)
Pakkaus sisältää vain suojakotelon, ei Apple Penciliä
Tämä tuote on valmistettu korkealaatuisesta silikonista, joka tekee tästä tuotteesta laadukkaan. Silikonipinta on täysin tehokas estämään pinnan naarmuuntuminen, suojaa kynääsi paremmin ja tarjoaa uskomattoman pidon ja kitkan, jolloin tuote pysyy paikallaan. Kotelo on yhteensopiva iPadien ja magneettikiinnityksen kanssa, joten se tuntuu kuin sitä ei olisi ollenkaan!
Apple Pencil -kotelo on täydellinen lahja kaikille, joilla on Apple Pencil, täydellinen rakastamillesi ja ystävillesi juhlapäivinä, jotta heidän kynänsä pysyy hyvin suojattuna.
Tämä ergonominen silikonikotelo on suunniteltu erityisesti Apple Pencil (1. sukupolvi) -kynälle, ja siinä on tyylikäs ja klassinen muotoilu, joka antaa Apple Pencil -kynällesi ainutlaatuisen uuden ilmeen. Suojaa tuotettasi
Pakkauslista: 1 * Apple Pencil -kotelo
Myymme vain Apple Pencil -koteloa, emme muita kuvassa näkyviä tuotteita.
Näyttöjen välisistä eroista johtuen kuvat eivät välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä.
Manuaalisen mittauksen vuoksi salli pieniä kokovirheitä.
Artikkelin numero
df7da414-67e0-4a65-9835-3fc92c390aa1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Apple Pencil 1. sukupolven silikonikuori, klassinen muotoilu
18,84 €
18,84 €
Ma, 9 kesä - to, 12 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1 Single pack
11,90 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
5-pakkaus Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
20,15 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3.0 1-pack
15,40 €
Aikaisempi alin hinta:
15,44 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
Audi AMI MMI Bluetooth -sovitin Aux-kaapeli Q5 A5 A7 R7 S5 Q7 A6L A8L A4L
19,08 €