Asiakaspalvelu
Annabelle Minerals Lyhyt Käyttöön Vedettävä Meikkisivellin meikkivoiteelle

Annabelle Minerals

Annabelle Minerals Lyhyt Käyttöön Vedettävä Meikkisivellin meikkivoiteelle

27,53 €

27,53 €

Muutama jäljellä

Ti, 13 touko - pe, 16 touko


Turvallinen maksu

Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme

30 päivän palautusoikeus


Tuotteen kuvaus

Tutustu Annabelle Mineralsin lyhytsiveltimeen, täydelliseen apuvälineeseen meikkivoiteen levitykseen, joka parantaa päivittäistä meikkausrutiiniasi. Tämä korkealaatuinen sivellin on suunniteltu tarjoamaan tasaisen, pehmeän ja luonnollisen lopputuloksen jokaisella käyttökerralla. Kompaktin kokonsa ansiosta se kulkee kätevästi mukana meikkipussissasi ja mahdollistaa siistin lopputuloksen myös liikkeellä ollessasi. Siveltimen pehmeät, synteettiset harjakset ovat herkälle iholle ystävällisiä ja auttavat levittämään meikkivoiteen tasaisesti ilman raitoja tai epätasaisuuksia. Tästä tulee varmasti meikkikokoelmasi suosikki. Valitse Annabelle Minerals lyhyt sivellin ja anna kasvoillesi ansaitsemansa huoliteltu ilme.

Paino, kilo

0.02

Artikkelin numero

0d727b36-be05-4ea3-97a2-58946fed9c47

Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.

Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.

Annabelle Minerals

Annabelle Minerals Lyhyt Käyttöön Vedettävä Meikkisivellin meikkivoiteelle

27,53 €

27,53 €

Muutama jäljellä

Ti, 13 touko - pe, 16 touko


Turvallinen maksu

Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme

30 päivän palautusoikeus