Ammeen hanat, musta suihkusekoitin käsisuihkulla, ulkoinen suihkusekoitin
50,00 €
50,00 €
Ma, 30 kesä - pe, 4 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Retro-tyyli: retro-yksittäinen ammeen hana sopii erilaisiin kylpyhuonetyyleihin
3 suihkutustasoa, pulssi-/sadetila/sekoitustila
Korkea laatu ilmastimella, sujuva vesi suusta, suodattaa epäpuhtaudet ja vieraat esineet ja takaa terveellisen vedenlaadun
Toimituksen laajuus: mustat kylpyhuoneen lisävarusteet, käsisuihku, musta suihkuletku G1/2\" 1,5m (räjähdyssuojattu, rullautumissuoja), asennustarvikkeet
Täydellinen kylpyhuoneen sekoitussarja käsisuihkulla, sopii kaikkiin lämmönkestäviin vesijärjestelmiin paine, kääntäjä kylpy/suihku .
Korkea laatu muovi 59 kupari ja ABS, kestävä ja repeytymätön. Ruoste, kalkkikiven suojaus, ruoste ja korroosiosuojaus keraaminen venttiili.
Korkea laatu keraaminen patruuna. Testattu 50 miljoonaa kertaa vedenpitävyyden, korkean ja pitkän käyttöiän suhteen
Kävelyllä suihku käsi ja hana tuovat sinulle upean hyvinvointisuihkukokemuksen; \", sopii kaikkiin vakiosuihkuletkuihin.
Reikien välinen etäisyys on säädettävissä vaihtelevasti. Vakioreiän etäisyys sisääntuloveden asennus: 15 cm;
Säädettävä reikäetäisyys on 13,5-16,5 cm kaarevalla kierreliitännällä.< br />
Ominaisuudet:
Luokka: Ammeen suihkuhana
Erityisominaisuudet: Yksivivusekoitin; Hana sisältyy; Seinään asennettava
Tyyli: Vintage< br />
Runkomateriaali: kupari
Suuttimien materiaali: kupari
Kahvan materiaali: sinkkiseos
Reikien määrä: 2 reikää
< br />Kahvojen määrä: yksi kahva
Putkiliitäntä: vakio 1/2 tuuman vakioliitäntä
< /taulukko>
DE LUE VÄHEMMÄN
Sekoitin ammeelle ja messinkinen suihkuseinäteline
< /p>
Korkea laatu messinki
< span class=\"a-text-bold\">Materiaali:
* Runko materiaali: kupari A-standardi 59
* Käsisuihku ; Käsi: ABS-hartsimateriaali
* Kahvan materiaali: sinkkiseos
* Joustava letku: 304 ruostumaton teräs
Käsisuihku; Käsi 3 suihkutyypillä
Tuoteparametrit:
* Vedenpaine: 0,8 Pma
* Virtausnopeus: 1,8 GPM(6,8 L/ min)
* Onko kuuma- tai kylmäkytkin: Kyllä
* Asennusreikien etäisyys: 13,5-16,5 cm
* Veden lämpötila: 0 ~ 90 ° C
* Venttiilityyppi: 35 mm keraaminen venttiili
* Reikien halkaisija: Ø 32 mm ~ 45 mm
* Liitäntäputket: G 1/2\", Pituus 150 cm Joustavat liitäntäputket ruostumattomasta teräksestä
Täydellinen toimitussisältö
Toimituksen laajuus:
1x ammeen suihkuhana
1x käsisuihku< br />1x 150cm kaksinkertainen kierretty metallinen suihkuletku
1x Matteé kiinnitysrengas
1x kokoonpano-ohjeet
Artikkelin numero
ab6703c9-1880-4172-9999-a4cd4373d732
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ammeen hanat, musta suihkusekoitin käsisuihkulla, ulkoinen suihkusekoitin
50,00 €
50,00 €
Ma, 30 kesä - pe, 4 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 st The Monsters Spännande Plyschdockor Figurleksaker Överraskningsboxar (Färg Slumpmässig)
15,18 €
1 st The Monsters Etciting Plyschdockor Figur Leksaker Blind Boxes (Färg Slumpmässig)
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
Porealtaan vesipumpun E02 korjaussarja Lay-Z-Spa #P4071 58113
22,07 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Yllätyslaatikoita Litchi Mei Mei
13,23 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
19,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
20,00 €
1 st The Monsters Exciting Plyschdockor Figur Leksaker Blind Boxes (Färg Slumpmässig) One generation random model 1st
16,00 €
1 kpl LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
13,05 €
Aikaisempi alin hinta:
30,81 €
Labubu The Monsters 3.0 – Jännittävä Macaron Pehmo Avaimenperä Sarja (1 Laatikko, 15 cm) luck
16,30 €