ACK-E18 USB-C AC-sovitin DR-E18 DC-kytkimelle Laturi LP-E17 Akku Rebel T6i T6s T7i SL3 750D -kameroille
24,00 €
24,00 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Tämä dummy-akku malleille 750D, 760D, 800D, 850D, 77D, Rebel T6i, T6s, T7i, T8i, SL2, SL3, Kiss X8i RP, 8000D 200D 250D Digital SLR -kameroille.
Ulkoinen virtalähde on valmistettu korkealaatuisesta muovimateriaalista, joten järjestelmäkameralla voi työskennellä pitkään.
Useita suojateknologioita, kuten oikosulkusuojaus, ylijännitesuojaus ja ylivirtasuojaus, turvallisuus käytön aikana.
Type C USB-portin akkuvirtalähdettä voidaan käyttää pitkäaikaisen virransyötön tarjoamiseen järjestelmäkameralle.
Vähennä kameran lämpenemistä ja vältä kuvanlaadun heikkenemistä kameran lämpenemisen vuoksi tehokkaasti.
Tekniset tiedot:
Materiaali: Muovi
Koko: 228cm/89.76in
Huomautus:
Salli 0-1 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tarjouksen tekemistä.
Eri näyttöjen välisen eron vuoksi kuva ei välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä. Kiitos!
Paketti sisältää:
1 x Dummy-akku.
Tuotenro
9344fae2-4e9d-414a-bca0-8c55b946f245
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
ACK-E18 USB-C AC-sovitin DR-E18 DC-kytkimelle Laturi LP-E17 Akku Rebel T6i T6s T7i SL3 750D -kameroille
24,00 €
24,00 €
Ma, 29 kesä - pe, 3 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,50 €
Bass Pro Shop Ulkoiluhattu Trucker Mesh -lippis - Miesten ja naisten, yksi koko sopii kaikille, napsautuskiinnitys - Täydellinen metsästykseen ja kalastukseen - Täydellinen vaaleansininen Light blue
16,00 €
Aiempi alin hinta
17,00 €
5-pakkaus yhteensopivia teriä Philips OneBlade/OneBlade Pro -laitteeseen - kestävät täyttöpatruunat miesten kasvo- ja vartalotrimmeriin 5-pakkaus 5-pakkaus
27,99 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €