Aakkos-palapeli, eläinten muotoiset puupalat, Wo
26,24 €
26,24 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Oppimislelut - Aakkos-palapelimme voi parantaa lapsesi ajattelukykyä, kokoamiskykyä, käsi-silmä-koordinaatiota, kärsivällisyyttä, muistia ja tarjoaa hauskoja tapoja oppia kirjaimia ja numeroita.
Käärmeen muotoinen palapeli - Puinen palapelimme on suunniteltu käärmeen muotoon, jotta lapsi voi oppia tunnistamaan eläinten ulkonäön ja rakenteen, harjoitella muistia ja aloittaa kokoamiskyvyn kehittämisen.
Lapsiystävällinen laatu - Puinen eläinpalapelimme on valmistettu korkealaatuisesta puusta, se on ympäristöystävällinen ja kestävä, täyttää Yhdysvaltain lelujen standardit ja on läpäissyt turvallisuustestit. Kaikki palat on päällystetty vesipohjaisella maalilla, ne ovat kirkkaita ja värikkäitä, ja puupinta on sileä ilman reunoja, joten se on turvallinen käyttää erityisesti lapsille.
Laajat käyttömahdollisuudet - Puinen rakennuspalikka on suunniteltu sopivan kokoiseksi, jokainen palikka on täydellinen pienille käsille tarttumaan. Puupalikat sopivat täydellisesti lahjoiksi, juhlien suosioksi jne.
Superarvopakkaus - Aakkos-palapeli, toisella puolella on 26 aakkosten kirjainta A:sta Z:hen ja toisella puolella on 26 numeroa. Mitat 9,5 * 7 tuumaa.
Artikkelin numero
8554e58e-055d-44e6-a782-a62f056f33be
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Aakkos-palapeli, eläinten muotoiset puupalat, Wo
26,24 €
26,24 €
Ke, 4 kesä - ti, 10 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
10,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1
10,84 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3
15,44 €
10 pölypussit iRobot Roomba i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 -WELLNGS
18,00 €
Matkalaukku 45x30x16 Istuimen alle reppu lentokoneen käsimatkatavaroille Istuimen alle kannettava reppu Naisten matkareppu kengänlokerolla,D black
39,99 €
10 m korvausletku painepesuriin Karcher K-sarjaan K2, K3, K4, K5, K7, pikaliitin napsautustyyppi... (10)
25,00 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm Silver
11,99 €
Rännin jatkoputki, muovi, joustava, helppo asentaa, jatkoputki rännin syöksytorven lisävarusteisiin
11,57 €
Aikaisempi alin hinta:
13,30 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €