6,99 €
6,99 €
Ti, 1 huhti - pe, 4 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Glitteriä voi käyttää kaikkeen, vartaloon, käsiin, piirtämiseen, kynsiin ja askarteluun ja meikki, vain mielikuvitus pysäyttää sen.
Määrä: 6 purkkia
- 6 yksittäisellä purkilla saat laajan valikoiman ja rajattomat mahdollisuudet ilmaista persoonallisuuttasi.
- Näillä monipuolisilla glittereillä voit muuttaa tyyliäsi, olipa se sitten kynsissäsi, vartalossasi, hiuksissasi tai meikissäsi.
- Päästä mielikuvituksesi valloilleen ja luo kimaltelevia taideteoksia, jotka saavat taatusti huomion!
- Tutustu luovuuden maailmaan ja luo ainutlaatuisia ilmeitä, jotka tekevät vaikutuksen.
- Nosta kynsipeliäsi eksklusiivisella sarjallamme, jossa on 6 sekoitettua glitteriä vastustamattomissa sävyissä ja muodoissa.
Väri
Multicolor
Artikkelin numero
a4cfb763-5c60-432d-a282-bb15912f4ad3
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Asiakasarviot
Kristina K
kuukausi sitten
Helen Hanell
kaksi vuotta sitten
Fina och glittriga.
Sofie Johansson
kaksi vuotta sitten
Bra kvalitet.
6,99 €
6,99 €
Ti, 1 huhti - pe, 4 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tarjouksia sinulle
Hienorakeista glitteriä 25. Sea
2,99 €
6 kpl kynsi glitter glitteriä, kynsikoristeita Multicolor
6,99 €
Kynsien glitter sekoitus - valkoinen, vaaleanpunainen, violetti Glitter mix - NR 8
2,49 €
6 arkkia tarroja hopea/kulta kynsikoristeita
4,49 €
24 purkkia glitteriä kynsien koristeluun hienorakeinen / kuusikulmio
13,99 €
10 arkkia Itsekiinnittyviä kynsikoristeita Multicolor
5,49 €
10 arkkia Itsekiinnittyviä kynsikoristeita Multicolor
5,49 €
6 kpl kynsi glitter glitteriä, kynsikoristeita Multicolor
6,99 €
6 kpl kynsi glitter glitteriä, kynsikoristeita Multicolor
6,99 €
1440 kpl tekojalokivi eri kokoisina laatikossa - Kynsikoristeet Multicolor
4,49 €
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pack Philips OneBlade Miehille -terien vaihtolavat One Blade Pro
26,28 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
14,00 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Svart
11,99 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
34,90 €
Ultimate Xr1500 -sähköparranajokoneen vaihtoterät - Spr-rx
16,94 €
Vaihdettava sohvan tuolin jouset jousi klipsuilla 50cm
10,22 €
Suunto Ambit3 Peak -ranneke Universal: AMBIT 1/2/2S/2R/3P/3S/3R
12,38 €
Aikaisempi alin hinta:
12,58 €