4-pack jäätelö ämpäri 700ml Ninja Creami Deluxe NC500 / NC501 /
27,40 €
27,40 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 9 marras - ti, 10 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
4-packin avulla on helppo valmistaa useita makuja kerralla
700 ml:n tilavuus per tuubi mahdollistaa runsaat annokset
Tiiviisti istuva kansi suojaa roiskeilta ja hajuilta
Tämä 700 ml:n jäätelöastioiden 4-pakkaus Ninja Creami Deluxe NC500 / NC501 / NC502 -laitteeseen helpottaa useiden eri jäätelömakujen valmistamista ja säilyttämistä kerralla. Jokaisessa astiassa on 700 ml, joten tilaa jää runsaasti kaikelle klassisesta vaniljajäätelöstä luoviin jälkiruokaideoihin.
BPA-vapaasta muovista valmistetut astiat ovat kestäviä ja turvallisia käyttää. Materiaali on kestävää ja suunniteltu kestämään päivittäistä käyttöä sekä pakastimessa että astianpesukoneessa, joten puhdistus on helppoa jokaisen käytön jälkeen.
Tiiviisti sulkeutuvat kannet auttavat säilyttämään maun ja koostumuksen samalla kun ne suojaavat sisältöä roiskeilta ja ei-toivotuilta hajuilta pakastimessa. Näin jokainen erä pysyy tuoreena pidempään.
Käytännöllisen muotoilun ansiosta on helppo vaihtaa eri reseptien välillä ilman, että samaa astiaa tarvitsee puhdistaa heti. Tämä säästää aikaa ja tekee prosessista joustavamman valmistettaessa useita jälkiruokia.
Joustava ratkaisu monipuoliseen jälkiruokien valmistukseen
Ninja Creami Deluxe NC500 / NC501 / NC502 -jäätelösäiliöiden lisävarusteilla on helpompi kokeilla uusia makuja ja pakastimessa on aina valmiita vaihtoehtoja valmiina.
Tekniset tiedot
- Materiaali: BPA-vapaa muovi
- Kapasiteetti: 700ml per kauha
- Sopii: Ninja Creami Deluxe NC500, NC501, NC502
- Määrä: 4 kauhaa kannella
- Toiminto: tiiviisti istuva, astianpesukoneenkestävä, kestävä
Tuotenro
062e6cef-2338-44ad-a6b7-cae86ab4cbe0
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
4-pack jäätelö ämpäri 700ml Ninja Creami Deluxe NC500 / NC501 /
27,40 €
27,40 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ma, 9 marras - ti, 10 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus