30 kpl Sashiko-sapluunasarja, uudelleenkäytettävä, Sashiko-kirjontasapluunat
14,90 €
14,90 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
【Monipuoliset kuviot】: Tämä sashiko-sapluunasarja sisältää 30 ainutlaatuista geometrista kuviota, joista jokainen on kooltaan 12x12cm. Kirjontasapluunamme ovat ihanteellisia monimutkaisten yksityiskohtien lisäämiseen, kun taas sashiko-kuviot vaihtelevat klassisista moderneihin, sashiko-uudelleenkäytettävä sapluuna tarjoten loputtomia luovia mahdollisuuksia.
【Kestävä PET-materiaali】: Nämä PET-muovista valmistetut tilkkutyösapluunat ovat sekä tukevia että joustavia. Kirjontasapluunat kestävät kulutusta ja varmistavat toistuvan käytön ilman heikkenemistä. Niiden 0,25 mm:n paksuus tarjoaa täydellisen tasapainon jäykkyyden ja joustavuuden välillä, ja ne ovat pestäviä helppoa puhdistusta varten.
【Helppo käyttö】: Jokainen kuviomalli on kooltaan 12x12cm, riittävän kompakti kuljetettavaksi, mutta riittävän suuri yksityiskohtaiseen työhön. Sashiko-kirjontasarjamme mahdollistaa vaivattoman jäljentämisen ja ompelemisen millä tahansa tasaisella pinnalla. Läpinäkyvä muovi antaa sinun nähdä kankaan alta, mikä tekee sijoittelusta tarkan ja yksinkertaisen käsin tikkausprojekteissa.
【Uudelleenkäytettävä ja pestävä】: Nämä kirjontasapluunat voidaan pestä varovasti lämpimällä vedellä ja saippualla, ja sitten kuivata toistuvaa käyttöä varten. Kestävä PET-materiaali kestää taivutusta ja vääntöä menettämättä muotoaan. Nauti virheettömistä sashiko-kuvioista jokaisessa projektissa, olitpa sitten aloittelija tai kokenut käsityöläinen.
【Laaja käyttö】: Nämä tilkkutyösapluunat sopivat paitoihin, housuihin, laukkuihin, hattuihin, mekkoihin, farkkuihin, tyynyihin ja muihin. Käytä näitä kirjontasapluunoita lisätäksesi ainutlaatuista tyyliä vaatteisiin ja kodin sisustukseen. Kuviomallit toimivat hyvin myös kankaiden korjauksessa, tarjoten luovan ratkaisun suosikkiesineidesi käyttöiän pidentämiseen.
Tuotenro
75ce9b30-6c9a-41ef-b682-804bd991dcfc
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
30 kpl Sashiko-sapluunasarja, uudelleenkäytettävä, Sashiko-kirjontasapluunat
14,90 €
14,90 €
To, 8 loka - ke, 14 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa