3 metrin USB-tulostinkaapeli 2.0 A-uros USB-uros-skannerikaapeli
10,00 €
10,00 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Yleisesti yhteensopiva USB 2.0 -tulostinkaapeli yhdistää tulostimen ja skannerin (kuten Canon, Dell, Xerox, Samsung, HP, Lexmark, Epson ja muut laitteet) kannettavan tietokoneen, pöytätietokoneen tai muiden USB-laitteiden B-porttiin.
2.
Nopea siirtonopeus.
Siirtonopeus on jopa 480 Mbit/s USB 2.0 -laitteiden tietojen siirtämiseen.
Tulostinkaapeli on taaksepäin yhteensopiva tavallisten USB 1.1- ja USB 1.0 -laitteiden kanssa (maksimissaan (12 Mbit/s) ja hidas nopeus (1,5 Mbit/s).
3.
Luotettava ja kestävä.
Tulostinkaapeleissamme on kullatut liittimet ja kestävä PVC-ulkokerros, jotka suojaavat kaapeleita ulkoisilta häiriöiltä.
4.
Plug and Play Ei vaadi ohjelmistoja tai ajureita.
Tukee kuumia liitäntöjä.
Ylläpitää vakaata signaalinsiirtoa.
Sinun ei tarvitse huolehtia WiFi-yhteyden ongelmista.
5.
Mitä saat: Saat 3 metrin pituisen tulostinkaapelin.
Artikkelin numero
3fe1c5ef-ae82-478c-814a-ac21d7dbe067
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 metrin USB-tulostinkaapeli 2.0 A-uros USB-uros-skannerikaapeli
10,00 €
10,00 €
To, 19 kesä - ke, 25 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
POP MART Labubu Monsters Macaron Vinyyli Face 17 cm sokea laatikko 1st
9,00 €
Aikaisempi alin hinta:
14,99 €
1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
15,00 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
13,50 €
Kytkinkokonaisuus Yhteensopiva Husqvarna 40 45 49 39R 240R 245R 245RX 240 245 CUTER:n kanssa
22,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
13,16 €
Aikaisempi alin hinta:
22,14 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus, sopii vanhuksille, kotikäyttäjille ja matkailijoille
23,13 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
10,22 €
Aikaisempi alin hinta:
10,30 €
Vedenpitävä ja paksu keinutuolin pehmuste - Selkänojan pehmuste puutarhakeinutuoliin (Tummanharmaa, 80x125cm) Dark Gray
31,64 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsterin Makronit Vinylkasvoinen Pehmolelu Avaimenperät Taidekokoelmat Lelut Lahjat Lapsille (Yksi kpl) Litchi Mei Mei
15,49 €
Aikaisempi alin hinta:
17,19 €