3 m:n pyörän hydraulinen levyjarruletku ja oliiviliitinsarja, set
21,00 €
21,00 €
Ma, 21 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymälään!
1、Putki on valmistettu laadukkaista materiaaleista, joissa on nylon , kestävä ja vakaa. 2、Hieno työstö, kestää korkeita ja matalia lämpötiloja ja korkea puhalluskerroin, turvallinen käyttää. 3,3 m putki on tarpeeksi pitkä sopimaan tarpeisiisi. Mukana oliivi- ja liitinosat, jotka helpottavat asennustyötäsi. 4、Sopii Tektro hydrauliseen jarrulevyyn. 5、Kiva lisävaruste maastopyörällesi, mikä parantaa jarrutustehoa. Ominaisuudet:- Putki on valmistettu laadukkaista materiaaleista, joissa on nylon , kestävä ja vakaa.
- Hieno työstö, kestää korkeita ja matalia lämpötiloja ja korkea puhalluskerroin, turvallinen käyttää. 3 metrin putki on tarpeeksi pitkä sopimaan tarpeisiisi. Mukana oliivi- ja liitinosat, jotka helpottavat asennustyötäsi.Sopii Tektro hydrauliseen jarrulevyyn. Hieno lisävaruste maastopyörällesi, joka parantaa jarrutustehoa.
Tekniset tiedot:
Letkun materiaali: Nylon + vuorattu putki + neulelanka
Oliivi sisäosan materiaali: kupari
Putken väri: Musta
Asennus: Tektrolle
Putken pituus: n. 3 m / 9,8 jalkaa
Putken ulkohalkaisija: n. 5,4 mm / 0,21 tuumaa
Paino: n. 78 g
Pakkauslista:
1 x putki
4 x oliiveja
4 x liitinkappaleita
Artikkelin numero
9539d376-dce0-4cd5-bbcd-5860e61d9237
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 m:n pyörän hydraulinen levyjarruletku ja oliiviliitinsarja, set
21,00 €
21,00 €
Ma, 21 heinä - to, 24 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
12,70 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Yksittäispakkaus
16,32 €
Aikaisempi alin hinta:
20,89 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €