3 Arkkia 5D Daisy Kynsitarroja Kevät Kesä 5D Kohokuvioituja Kynsitaidetarroja Itseliimautuva Daisy-kuvio Kynsitaide
25,35 €
25,35 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
Tuotekuvaus
【Pakkaus sisältää】: 3 arkkia 5D kohokuvioituja daisy-kynsitaidetarroja (10,5x6 cm ilman pahvipakkausta), joissa on 3 erilaista daisy-kuviota.
【Ominaisuudet】: Kevät ja kesä ovat aivan nurkan takana ja kauniit daisiat ja kukat alkavat kasvaa. Elämän energian myötä on aika lisätä intohimoa elämääsi, pukeutua kauniisti ja antaa säänkin tuntea energiamme
【Materiaali ja koko】: 5D daisy-kynsitaidetarrat on valmistettu hartsimateriaalista, kynsilakka voi paremmin heijastaa värin ominaisuuksia, ja tarjoamme sinulle 3 erilaista daisy-kuviota, joten voit valita haluamasi oman mieltymyksesi mukaan.
【Kynsitaidesovellukset】: Voit valita nämä kynsitaidetarrat lahjaksi ystävällesi syntymäpäivänä, juhlapyhinä, jouluna, ystävänpäivänä jne. Voit myös käyttää sitä itse tärkeissä juhlissa, kevätretkillä, koulun avajaisissa, treffeillä, valmistujaisissa tai syntymäpäiväjuhlissa, mikä tekee sinusta varmasti huomion keskipisteen.
【Käyttöohjeet】: 1. Levitä suosikkikynsilakkaasi pohjavärinä; 2. Valitse kuvio kynsitarroista veitsellä tai pinseteillä; 3. Kiinnitä kynnelle oikeaan kohtaan ja paina kevyesti; 4. Levitä päällyslakka, valmis!
Väri voi vaihdella!!!
Tuotenro
21cded87-cc1b-4ba9-82e0-46482650d9aa
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
3 Arkkia 5D Daisy Kynsitarroja Kevät Kesä 5D Kohokuvioituja Kynsitaidetarroja Itseliimautuva Daisy-kuvio Kynsitaide
25,35 €
25,35 €
60 päivän palautusoikeus kaikille 22.12. mennessä tehdyille ostoksille
Ke, 18 marras - ma, 23 marras
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus