2x 1800LM Canbus P21W 1156 BA15S LED-polttimo Skoda Superb Octavia 2 FL 2010 -malliin 1156 yellow
20,24 €
20,24 €
Ke, 16 heinä - ti, 22 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
1. Toimii päiväajovaloissa, suuntavilkuissa, peruutusvaloissa, takavaloissa, jarruvaloissa jne.
2. Tehokkaat 4014+3030 LED-sirut, jotka tarjoavat täydellisen valokuvion, korkean valotehon ja alhaisen virrankulutuksen.
3. Eurooppalaiset ja uusimmat ajoneuvot, joissa on CAN-BUS-järjestelmä, saattavat vaatia kuormavastuksia ohittamaan virhekoodit/välkkymisongelman, kun ne asennetaan päiväajovaloiksi, suuntavilkuiksi ja jarruvaloiksi.
Määrittelyt:
Materiaali: PCB + lämmönpoistoalumiiniosat
Jännite: 12-24 V
Valonlähteen malli: 6smd / 3030 + 30smd / 4014
Valonlähteiden lukumäärä: 36smd
Teho: 15W
Väri: kylmä valkoinen / punainen / keltainen
Valokulma: 360 + yläosa
Suojausluokka: IP68
Käyttöikä: 60000h
Soveltamisala: peruutusvalo, suuntavilkku, jarruvalo, ajovalo
Paketti sisältää:
2 * LED-suuntavilkku
Koko
1156 yellow
Artikkelin numero
f38d5eaa-4727-4b82-8a88-29ece47ce48a
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2x 1800LM Canbus P21W 1156 BA15S LED-polttimo Skoda Superb Octavia 2 FL 2010 -malliin 1156 yellow
20,24 €
20,24 €
Ke, 16 heinä - ti, 22 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
14,43 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
POP MART Labubu The Monsters – Have a Seat Series Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu | Alkuperäinen tuote
21,90 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €
Teräslanka Ruohotrimmeripää, Universaali Puutarhatyökalu (Helppo Asennus){SL}
12,59 €
DVB T2 HEVC 265 Digitaalinen TV-vastaanotin DVB-T2 265 1080P HD-dekooderi USB Maakohtainen TV-vastaanotin Digiboksi EU-pistoke
29,92 €