2 kpl (valkoinen valo) H1 LED-ajovalopolttimot 6000k kauko- ja lähivalot
15,64 €
15,64 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tuotenimi: H1/H3-100W
Käyttöjännite: 12V-24V.
Teho: 100W
Värilämpötila-alue: 6000K
Valon väri: valkoinen valo
Lampun pään kulma: 360°
Toiminto:
1. Hyvä tiivistys: vedenpitävä, korkea lämpötilankestävyys, korroosionkestävyys;
2. Korkea kirkkaus: 10 000-12 000 MCD;
3. Energiansäästö: 5 × 1,5 W vastaa 80 W:n hehkulampun kirkkautta;
4. Turvallisuus: turvallisuusjännite 12 V, kaksoiseristys;
5. Pitkä käyttöikä: Valonlähteen käyttöikä on 50 000-100 000 tuntia;
6. Helppo asennus: Vaihda vain alkuperäinen auton lamppu.
7. Voidaan käyttää etu- ja takasumuvaloina/jarruvaloina/peruutusvaloina/vilkkuina jne.
8. Malli on sama kuin alkuperäisessä autossa, ei tarvetta vaihtaa johtoja, vaihda vain alkuperäisen auton hehkulamppu.
9. Ei viivettä valaistuksessa ja nopea vasteaika. Ilman hehkulankarakenteen ajoneuvon latauspiiriä ei ole helppo hapettaa.
10. Alhainen teho, korkea kirkkaus, erinomainen suorituskyky.
11. Värit ovat rikkaita ja puhtaita, ja niitä voidaan mukauttaa haluamallasi tavalla henkilökohtaisen valaistuksen korostamiseksi.
Pakkauslista: 2 kpl (valkoinen valo) H1 LED-ajovalopolttimot (muut tuotteet eivät sisälly)
Huomaa
1) Manuaalisen mittauksen vuoksi voi olla 1-3 cm:n virhe. Varmista, että et välitä ennen tarjouksen tekemistä.
2) Näyttöasetusten erojen vuoksi valokuvat eivät välttämättä vastaa kohteen todellista väriä. Ei-alkuperäiset lisävarusteet, varmista, että et välitä siitä ennen ostamista. 12. Kylmä valonlähde, hyvä mukavuus, vihreä ja ympäristöystävällinen valonlähde
Artikkelin numero
a673aebd-077f-4b2e-a72c-e1f0d9bd98da
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 kpl (valkoinen valo) H1 LED-ajovalopolttimot 6000k kauko- ja lähivalot
15,64 €
15,64 €
Ti, 3 kesä - ma, 9 kesä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
10,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Sokea Laatikko (Väri Satunnainen) 1
10,84 €
Aikaisempi alin hinta:
15,47 €
1 x POPMART LABUBU 3.0 Monster Big Energy -sarjan yllätyslaatikko, satunnaiset värit-qquu 3
15,44 €
Laadukkaat uudet Akusoli-akupainantapohjalliset, ortopediset pohjalliset naisille ja miehille, lievittävät jalkakipuja L 44-47
13,03 €
10 pölypussit iRobot Roomba i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 -WELLNGS
18,00 €
10 m korvausletku painepesuriin Karcher K-sarjaan K2, K3, K4, K5, K7, pikaliitin napsautustyyppi... (10)
25,00 €
Rännin jatkoputki, muovi, joustava, helppo asentaa, jatkoputki rännin syöksytorven lisävarusteisiin
11,57 €
Aikaisempi alin hinta:
13,30 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 56 mm
10,99 €
100 Ploppers Tausta korvakoruille nikkelitöntä lateksia Transparent
4,49 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €