2 etu- ja takaritilämerkkiä, jotka ovat yhteensopivia Saab 9 - 3 9 - 5 93 95 0 -mallien kanssa
17,63 €
17,63 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
2 etu- ja takaritilämerkkiä, jotka ovat yhteensopivia Saab 9 - 3 9 - 5 93 95 03 - 10 -mallien kanssa (hiilikuitu) Saab-merkki Saab etu- ja takamerkki squirbao Retrofit etu- ja takamerkki Retrofit 68mm
Lisätarvikkeet: halkaisija 6,8 cm, 2 logoa: yksi konepellin logolle ja yksi takaluukun logolle, suunniteltu erityisesti Saab 9 - 3 9 - 5 93 95 -malleihin. Mittaa autosi logo ja varmista, että se sopii autoosi.
Korkea laatu: korkealaatuinen taustapeilin ritilän logo, täydellinen istuvuus, värikäs autologo, tyylikäs muotoilu lisäämään persoonallista kosketusta autoosi.
Helppo asennus: suoraan ajoneuvosi olemassa olevalle pinnalle. Leikattu täydelliseksi ja kiillotettu peiliefektin saavuttamiseksi.
Korvaava tuote: Älä anna rakkaan autosi näyttää vanhanaikaiselta, tämä logo näyttää siistiltä ja ylelliseltä ja on yhteensopiva Saab Grid -logon kanssa, jotta rakas ja tyylikäs autosi erottuu joukosta.
Artikkelin numero
39e6c42b-5618-4b63-ae63-12437211b1f1
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
2 etu- ja takaritilämerkkiä, jotka ovat yhteensopivia Saab 9 - 3 9 - 5 93 95 0 -mallien kanssa
17,63 €
17,63 €
Ke, 14 touko - ti, 20 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
Laihdutus pohjalliset jalkahieronta, magneettiterapia
10,62 €
Aikaisempi alin hinta:
12,00 €
1 kpl Popmart Labubu The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot Väri Satunnainen (PA)
14,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
Erittäin suuri mansetti, yhteensopiva Omron 9201d-21201d tuuman (22-53 cm) XL verenpainemansetin kanssa aikuisille, käsivarren verenpaineen korvaava mansetti suurille käsivarsille, harmaa
12,14 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
21,00 €
INF Itseliimautuva korjauspaikka synteettinen nahka 50x138 cm Musta
12,89 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
Erikoistarjous! Korkealaatuinen uusi 1 kpl POP MART Labubu The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot Väri Satunnainen
10,07 €