(170mm) Crampon, Liukumattomat kengät/saappaat Lumikengät Piikit Cramponit
16,72 €
16,72 €
Ti, 22 heinä - pe, 25 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Koko: S, pituus 170mm, leveys 120mm; L, pituus 220mm, leveys 135mm; XL, pituus 245 mm, leveys 145 mm;
- 10 korkealaatuista niittiä, jotka laajentavat teräs- ja silikonikärkien saranan aluetta, jotta naula ei pääse helposti irtoamaan, sijoitus Strategisen kärkisuunnittelun avulla varmistetaan tasainen painonjakauma pitkäkestoisen mukavuuden ja kestävyyden takaamiseksi.
́ - Kansi on valmistettu silikonista, ei yleisestä TPR-kumista, se on erittäin joustava eikä repeydy. 5 mm paksumpi kuin tavallinen kumi, testattu pysyväksi joustavana jopa -70°C:ssa, Jatkuva kansi, jossa on korvakkeet kantapäässä ja jalkaterässä, tarjoaa pitoa normaalissa askeleessa, kun taas aggressiiviset korvakkeet ja kulutuspinnat estävät liukumisen ja kaatumisen jäisellä asfaltilla.
̀ - Ainutlaatuinen silikoni tarjoaa joustavan, kevyen ja koko päivän kestävän pitovoiman; mahtuu helposti ja tukevasti kenkiisi tai saappaisiisi ja voidaan taittaa tarpeeksi pieneksi mahtumaan reppuun tai autoon.
́ - Helppo pukea ja riisua Toimii kaikenlaisten kenkien kanssa: lenkkarit, saappaat, arkikengät ja juhlakengät jne., Saatavana useissa eri koossa miehille ja naisille, Täydellinen pilkkimiseen, kävelyyn, juoksuun, lumenluontiin jne.
Artikkelin numero
8ca28e4b-5697-4c6a-9504-d3c4229a0996
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
(170mm) Crampon, Liukumattomat kengät/saappaat Lumikengät Piikit Cramponit
16,72 €
16,72 €
Ti, 22 heinä - pe, 25 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) 1 1ZZ 1 Single pack
14,48 €
POP MART Labubu The Monsters – Big into Energy Series 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
POP MART Labubu The Monsters – Exciting Macaron Blind Box 17 cm Vinyl-keräilyhahmo | Designer-lelu |
21,90 €
Korkealaatuinen POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukkela Blind Box 1 kpl Z LABUBU 3.0 purple
14,56 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,64 €
Labubu 3.0 High Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Satunnaiset värit
17,00 €
Aikaisempi alin hinta:
76,00 €
1 kpl POP MART Labubu 3.0 Big into Energy Blind Box -hahmo – The Monsters -vinyyli- ja plyysikoriste, ripustettava 17 cm (satunnainen väri, yksitt
21,90 €
Laadukas POP MART LABUBU 3.0 Monster Jännittävä Macaron Pehmolelu Nukke Blind Box 1 kpl LABUBU 3.0 grey
12,70 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyyli Pehmo Riipus 3.0 Väri Satunnainen
12,80 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyylikasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja... lychee berry
12,87 €