1500 kappaletta kynsien koristetimantteja, 6 kokoa Crystal AB -timantteja
18,94 €
18,94 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tietoja tästä tuotteesta
Korkealaatuiset lasitimantit, hienosti leikatut terävillä reunoilla, kauniilla valoa heijastavalla efektillä, tekevät kynsistä kiiltävät ja houkuttelevat, litteä takaosa, joka on erittäin kova eikä helposti rikkoudu. AB-pinnoite on kiinnitetty lujasti kunkin kristallipallon ulkopintaan.
Pakkaus sisältää 1500 kpl kynsien koristetimantteja. Mukana on 6 eri kokoa timantteja. Mukana on myös 1 kaksinkertainen pistekynä ja 1 kulmapihdit, jotka sopivat erilaisten kynsien koristelutyylien luomiseen.
Helppo säilyttää Kynsien koristetimantteja säilytetään ensiluokkaisessa järjestäjässä, laatikossa on 12 pientä lokeroa, joiden kannet voidaan avata erikseen. Pistekynä on myös erillinen säilytyslaatikko, joka on erittäin hyödyllinen luokitteluun ja säilytykseen sekoittumisen välttämiseksi.
Helppokäyttöinen Timantin mattapohjakäsittely, parempi tarttuvuus, ei irtoa helposti, piste- ja poimintatyökalu on helppokäyttöinen, auttaa sinua poimimaan ja asettamaan timantteja helposti kaikkiin korusuunnittelu- ja scrapbooking-projekteihisi.
Laaja sovellus Litteät jalokivet sopivat kynsien koristeluun erilaisten tyylien luomiseen, sopivat myös DIY-matkapuhelinkoteloihin, kenkiin, vaatteisiin.
Artikkelin numero
986e4aa2-72e5-4957-b8eb-8eb226f37857
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1500 kappaletta kynsien koristetimantteja, 6 kokoa Crystal AB -timantteja
18,94 €
18,94 €
Ma, 5 touko - pe, 9 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €