150 mm hiomakiekko, 150 mm hiomakiekko hiomapinta hiomakiekkojen liitäntälevyt satunnaiskierroshiontakoneille, Bosch-hiontakoneille, Festool Loop, ...
33,00 €
33,00 €
To, 8 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- Kestävä 150 mm tarrakiinnitys hiomapinta: Pölynimevä hiomapinta, jossa on korkea reunalujuus ja korkean lämpötilan kestävä tarra, mahdollistaa pitkät käyttöajat.
- Universaali soveltuvuus: 150 mm hiomakiekkojen liitäntälevy M8-kiinnityslangalla yhteensopiva seuraavien kanssa: Makita satunnaiskierroshiontakone, Bosch satunnaiskierroshiontakoneen varaosat, Festool Ets 150, Ets Ec 150, Lex 150 ja Wts 150\\/7 satunnaiskierroshiontakone.
- Aktiivinen pölynkuljetus: 150 mm hiomakiekkojen liitäntälevyt luovat yhden virtauksen syöttöilman ja poistoilman kanavien välille, 17 poistoaukkoa keräävät pölyn ja kuljettavat sen aktiivisesti poistoilman kanaviin, jolloin saavutetaan lähes 100 % pölynpoisto.
- Ammattilaistason laatu: Hiomarullalla on keskivahvuus, hiomapinta on kestävä ja suunniteltu universaaliin käyttöön tasaisilla ja kaarevilla pinnoilla.
- Ihanteellinen varaosa: Hiomapinta hiomakiekko 150 M8-kiinnityslangalla on täydellinen korvaava osa Festool 150 mm hiomapinnalle, pitää Festool-hiomakiekot (150 mm tarrapaperi) pysyvästi kiinni optimaalisten hiontatulosten saavuttamiseksi.
Artikkelin numero
f75a25f7-47de-4a96-8d5f-cf69c031b9b0
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
150 mm hiomakiekko, 150 mm hiomakiekko hiomapinta hiomakiekkojen liitäntälevyt satunnaiskierroshiontakoneille, Bosch-hiontakoneille, Festool Loop, ...
33,00 €
33,00 €
To, 8 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €