1,5 mm W‑71‑G pneumattinen ruiskupistooli Automaalaussuihkupistooli käsikäyttötyökalu
42,00 €
42,00 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa kauppaamme!
1、 Edistyksellinen laitteiden valmistus, hieno jakautuminen, alhainen energiankulutus, korkea tehokkuus, helppo huolto. 2、Ruiskupistooli on valmistettu mustasta timantista, joka on vahva ja kestävä. Mattatyyli, hyvä ja mukava ote. 3、Suutin on valmistettu kestävästä, korroosionkestävästä ja erittäin lujasta ruostumattomasta teräksestä, jonka voi irrottaa puhdistusta ja huoltoa varten. 4、 Sopivin ruiskutusmatka on noin 200 mm, mikä on kätevä käyttää. 5、Sopii monenlaisiin sovelluksiin, kuten autoteollisuuteen, teollisuuteen, merenkulkuun ja puutöihin.Lähetys: 100 % aivan uusi
Tuotetyyppi: Pneumattinen ruiskupistooli
Materiaali: Ruostumaton teräs + musta timantti kapasiteetti: 400 ml
Väri syöttötapa: Painovoima
Käyttöpaine: 0,25-0,4 (Mpa)
Ruiskutusaukon halkaisija: Noin 1,5 mm / 0,06 tuumaa
Ilmayhteyden koko: 1/4 tuumaa (1,1 cm)
Väriruiskutustilavuus: 435 (≥ml/min)
Tehokas ruiskutusmatka: Noin 20 cm / 7,9 tuumaa
Ilmankulutus: 5-10 (l/min)
Soveltuvuus: Emulsiomaalit, pohjamaali, viimeistelymaaliruiskutus
Ohjeet:
1. Kaada maali oikeassa suhteessa kannuun ja liitä se syöttöliittimeen
2. Liitä paineilma ilmansyöttöliitäntään
3. Paina liipaisinta ja säädä oikea käyttöpaine (3,5-4,5 bar)
4. Säädä maalimäärää ja ruiskutusleveyttä (säädä tarpeen mukaan)
5. Suihkuta rinnakkain ja pystysuoraan puhdistuspinnalle (ruiskutusmatka on noin 20 cm)
Ero ylä- ja alakannun välillä:
1. Alakannu S sopii ruiskutukseen vaakasuoraan tai alle 45 asteen kulmassa alaspäin
2. Yläkannu G voidaan kiertää, sopii 360 asteen ruiskutukseen
3. Alakannu on suuri ja yläkannu on pieni, valitse käyttötilanteen mukaan
Paino, kilo
0.8
Artikkelin numero
ec3b66ef-84b8-4653-9bbf-3586e98449fb
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1,5 mm W‑71‑G pneumattinen ruiskupistooli Automaalaussuihkupistooli käsikäyttötyökalu
42,00 €
42,00 €
Ti, 15 huhti - ti, 22 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
21,6 V 6500 mAh akun vaihto Dyson V8:lle
44,65 €
Vaihtolaturi 45W Macbook Air A1465 A1436 A1466 A1435
19,00 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) PA
14,00 €
Kirkland Extra Strength 5% Men Hair Regrowth 60ml Hair Loss
34,90 €
Ruostematon käsivesipumppu - käsipumppu - käsikäyttöinen vesipumppu pohjavedelle jopa 10 metrin syvyyteen,
49,00 €
Partakset Philips S5000 S5370 S5571 S5420 S5140 S5078 -bla
12,47 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €