145 Baarin K2 K3 K4 K5 Painepesurin Suutin
25,46 €
25,46 €
Pe, 27 kesä - to, 3 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Materiaali: Tekninen muovi
Tuotteen nimi: Pyörivä Turbo Suutin Lance
Paketti sisältää: 1 kpl x Pyörivä turbo suutin (ei sisällä muita esineitä)
Max. Paine: 145 baaria / 2030PSI
Yhteensopiva: K2 K3 K4 K5 painepesureille
Väri: Musta
ominaisuudet:
Ihanteellinen vaikeasti irtoavan lian poistamiseen, poistaa helposti ilmakehän lian
Tehokkaampi, tehokkaampi, kätevä
Nopeampi, lian poisto, painepesureiden puhdistusaika lyhenee
Laaja sovellus, lattia, autot, moottoripyörät, auton puhdistus käytettävissä
Paketti sisältää: (Ei sisällä muita esineitä kuvassa)
1 kpl x Pyörivä suutin
Tekniset tiedot: Materiaali: Tekninen muovi
Nimi: Pyörivä turbo suutin lance
Max. Paine: 145 baaria / 2030PSI
Värit voivat olla erilaisia eri näyttöjen vuoksi. Kiitos ymmärryksestäsi!
\" Huomautus: Kaikki tiedot on mitattu manuaalisesti, salli 1-3 cm virhe, valon ja näytön eron vuoksi on tietty väriero, todellinen vastaanotettu tuote on ensisijainen.
Artikkelin numero
2bd0476a-887d-40a3-a06d-50b17f134f64
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
145 Baarin K2 K3 K4 K5 Painepesurin Suutin
25,46 €
25,46 €
Pe, 27 kesä - to, 3 heinä
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmolelut Yllätyslaatikot (Väri Satunnainen)
15,18 €
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) 1 Single pack
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,46 €
The Monsters labubu 3.0 Big into Energy -sarja - Vinyylipehmo riipus 3.0 Väri Satunnainen The Self
14,29 €
Korkealaatuinen uusi 1 kpl MART Labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmoleluja Hahmo Leluja Sokkolaatikot Väri Satunnainen
13,50 €
1 kpl POP MART labubu The Monsters Jännittäviä Macaron Pehmolelut Hahmo Lelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen) One generation random model 1st
14,00 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monster Macaron Vinyyli Kasvo Pehmo Avaimenperä Taide Keräilylelu Lasten Lahja
11,89 €
Lay Z Spa -pumppu, jossa hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluisan pumpun
13,00 €
pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävä Macaron Pehmolelut Figuurilelut Yllätyslaatikot (Satunnainen Väri) (PA)
15,60 €
6-pakkaus F016800569 Trimmerin siimapuola ja -siima Bosch EasyGrassCut 23, 26, 18, 18-230, 18-260, 18-26 Vaihto
13,27 €
Korkealaatuinen 6 kpl POP MART LABUBU Monster Exciting Macaron Pehmolelu Nukkelaatikko (Satunnainen Väri)
46,00 €