12 kpl Viivapiirustuskynä Kirjoittaa sujuvasti Hyvä vedenpitävä Ei haalistu Tahroja Vuoto Hienokärkiset kynät suunnittelijalle Kuvittaja09901 0.1
39,00 €
39,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymäläämme!
1、Ohut kärki on varustettu koodatulla suojuksella ja taskuklipsillä, se on kevyt, helppo tarttua ja erittäin kestävä. 2、Musta kaksipäinen koukkulinjakynä, vesipohjainen, hapotonta, pitkäikäinen vedenpitävä, ei haalistu, tahraa eikä vuoda. 3、Erilaisia eritelmiä, erilaisia valintoja, kolme eritelmää 0,1 mm, 0,3 mm 0,5 mm voidaan valita. 4、Sopii erittäin hyvin muistiinpanojen tekemiseen, päiväkirjojen kirjoittamiseen, teknisiin piirustuksiin jne., hyvällä kokemuksella ja selkeillä musteväreillä. 5、Sopii arkkitehdeille, suunnittelijoille, kuvittajille, opiskelijoille, kirjailijoille ja luonnospiirtäjille, voi täyttää mustetöiden erilaiset vaatimukset.Tuotetyyppi: Viivapiirustuskynä
Tuotemateriaali: Muste, muovi
Tuotetiedot: 12 kpl / laatikko
Tuotteen käyttö: Pisteviivaukseen, piirtämiseen, värittämiseen
12 x Viiva Piirustus Kynä
Asiakkaat ovat meille etusijalla. Jos havaitset tuotteessasi ongelmia sen vastaanottamisen jälkeen, kuten vaurioita tai virheellisen määrän, ota meihin yhteyttä välittömästi. Pyrimme tarjoamaan sinulle parasta mahdollista myynnin jälkeistä palvelua.
Artikkelin numero
cc75528b-6aa2-42c7-b8d8-fa1e9718f283
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
12 kpl Viivapiirustuskynä Kirjoittaa sujuvasti Hyvä vedenpitävä Ei haalistu Tahroja Vuoto Hienokärkiset kynät suunnittelijalle Kuvittaja09901 0.1
39,00 €
39,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €