100 kpl uudelleenkäytettäviä nailonkaapelihihnoja, säädettävät tarranauhakiinnikkeet johdoille ja kaapelienhallintaan (lajiteltuja värejä)
14,00 €
14,00 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
- Tuotteen nimi: Kaapelikiinnike
- Materiaali: Nylon
- Määrä: 100 kpl
- Koko: kuten kuvassa
Pakkaus sisältää:
100 * kaapelihihnaa (kymmenen kutakin väriä)
Toiminto
- Nämä kaapelihihnat on valmistettu uudelleenkäytettävästä ja kestävästä itseliimautuvasta materiaalista. Pöytäkaapelialustoja voidaan käyttää kaksoistarkoitukseen edessä ja takana.
- Liimakaapelihihnoja on helppo käyttää. Joskus kaapeleita piti kääriä hyvin tiukasti ja hellävaraisesti, joskus ne piti vain kääriä löysästi kaapelihihnoilla elektroniikkaa varten.
- Pöydän alla olevat kaapelihihnat ovat riittävän vahvoja ja joustavia pitämään kaikki turvassa. Jokaisessa pakkauksessa on 70 kappaletta, mikä riittää käyttöön.
- Sopii putkiin, sateenvarjoihin, urheiluvälineisiin, pakkauslaatikoihin, kirjoihin, työkaluihin jne.
- Uudelleenkäytettävät kaapelihihnat ovat loistavia pitämään kaikenlaiset kaapelit järjestyksessä ja tukevasti paikallaan.
Huomautus:
- Manuaalisen mittauksen vuoksi saattaa esiintyä poikkeamia. Ilmoita edut luontoissuoritusten muodossa.
- Valoefektien, näytön kirkkauden ja kontrastiasetusten vuoksi kuvissa ja varsinaisessa tuotteessa saattaa olla pieniä värisävyeroja.
Artikkelin numero
a244a5b2-f872-4f24-8d4b-2611f601ef0a
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
100 kpl uudelleenkäytettäviä nailonkaapelihihnoja, säädettävät tarranauhakiinnikkeet johdoille ja kaapelienhallintaan (lajiteltuja värejä)
14,00 €
14,00 €
To, 8 touko - ti, 13 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
19,80 €
Aikaisempi alin hinta:
20,80 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €