1 sarja kynsimuotteja kynsien koristeluun kynsien pidennys kärjet kynsileikkurit kaksipäinen kynsigeeliharja
36,00 €
36,00 €
Ke, 24 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
KuvausHaluatko kauniin manikyyrin kynsien koristelun, jotta kynnesi näyttävät viehättäviltä ja raikkailta? Tämä tekonkynsikärki olisi loistava valinta sinulle. Se on valmistettu korkealaatuisesta ABS-materiaalista, joka on melko turvallinen ja helppo levittää.Ominaisuudet- Väri: Musta.- Materiaali: ABS.- Koko: Noin 20,00 x 10,00 x 3,00 cm/7,86 x 3,93 x 1,18 tuumaa.- Se on upea lahja tyttöystävälle, perheelle ja ystäville.- Valmistettu ensiluokkaisesta ABS-materiaalista, joka on kestävä käytössä.- Se on helppokäyttöinen ja uudelleenkäytettävä. Sitä käytetään kynsimuotojen kiinnittämiseen, joten voit helposti luoda geelikynnet.- Voit tehdä keinotekoisia kynsikoristeita nopeasti ja säästää paljon aikaa.- Kiinnike on täydellinen työkalu kynsimuottien kiinnittämiseen, se auttaa sinua luomaan geelikynnet helposti.
Tuotenro
94c7ef52-52d1-4e01-96c1-190c34adda96
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 sarja kynsimuotteja kynsien koristeluun kynsien pidennys kärjet kynsileikkurit kaksipäinen kynsigeeliharja
36,00 €
36,00 €
Ke, 24 kesä - ti, 30 kesä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
23,70 €
Needoh Nice Cube Stressipallo ja aistilelu sininen sininen Blue
10,50 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
18,00 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
2 kpl Uusi Lymfaattinen Hieronta Kasvoharja – Ergonominen Hierontaharja Kasvoille, Edistää Verenkiertoa & Lievittää Väsymystä
10,80 €
Aiempi alin hinta
14,00 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - paras grillikori koskaan, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
15,73 €
6 kpl F016800569 siimaleikkurin siiman ja puolan vaihto Bosch EasyGrassCut 23 26 18 18-230 18-260 18-26 -malleihin
14,30 €
Lay Z Spa -pumppu, hiljainen roottori, sopii kaikkiin Lay Z Spa -malleihin, korjaa E02-virhekoodin ja meluavat pumput
12,00 €
Aiempi alin hinta
13,00 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €