1 kpl silikoninen kynsitaidemuotti, tyyli: viuhka, pipa, lyhty, kurpitsa, kuvio A3
12,11 €
12,11 €
Ke, 1 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
1. Monipuolisuus: Kynsitaiteen silikonimuoteissa on erilaisia malleja ja kuvioita, mukaan lukien eri tyylejä ja muotitrendejä, jotka tarjoavat runsaasti valinnanvaraa kynsitaiteen ystäville.
2. Mukavuus: Kynsien silikonimuotti on helppokäyttöinen, eikä vaadi ammattitaitoa, kuka tahansa voi helposti aloittaa sen käytön.
3. Kestävyys: Silikonimateriaali on kestävää, joustavaa, ei helposti kuluvaa tai rikkoutuvaa, ja sitä voidaan käyttää pitkään.
4. Uudelleenkäyttö: Silikonimuotin kestävyyden ja kulutuskestävyyden ansiosta se voidaan puhdistaa ja käyttää uudelleen usein, mikä säästää kustannuksia.
5. Helppo kuljettaa: Kynsitaiteen silikonimuotti on kevyt ja pienikokoinen, helppo kuljettaa ja säilyttää, ja se sopii erinomaisesti käytettäväksi matkoilla tai ulkona.
Tekniset tiedot:
Tuotteen nimi: Kynsitaidemuotti
Materiaali: Silikoni
Koko: Kuten kuvassa (1cm=2.54in)
Väri: Kuten kuvassa
Paketti sisältää:
1*Kynsitaidemuotti
Huomautus:
1. Näytön ja valaistustehosteiden erojen vuoksi todellinen väri voi poiketa hieman kuvasta.
2. Manuaalisen mittauksen vuoksi salli mittausvirheet välillä 1 cm/0.39\"- /1.18\".
Koko
A3
Tuotenro
d702fa0b-87fa-48c3-93f7-904645b36f91
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
1 kpl silikoninen kynsitaidemuotti, tyyli: viuhka, pipa, lyhty, kurpitsa, kuvio A3
12,11 €
12,11 €
Ke, 1 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,20 €
Kaasutin Raivaussaha 52cc 49cc 43cc Kaasutin Sarja Tiivisteellä, Putkella, Sytytystulpalla ja Polttoainesuodattimella
16,00 €
2-osainen monitoiminen vihanneskuorija keittiöön, kuorija puukahvalla, 3-in-1 vihannes- ja hedelmäkuorija pullonavaajalla ja raastimella
11,99 €
2 kpl ruostumattomasta teräksestä valmistettuja pyöriviä grillikoreja irrotettavalla puukahvalla, kannettavat grillaustarvikkeet, ulkogrillaukseen
23,98 €
Uniapneatyyny, niskatyyny (uniapnean hoitoon), korkealaatuinen memory foam -tyyny (niskakipujen lievittämiseen), ergonominen tyyny
34,27 €
Voi-puristuslelu 1 kpl, Voi Squishy Hitaasti Kohoava Stressipallo, Pehmeä Fidget Anti-stressilelu, Ahdistusta Lievittävä Juhla-lahja yellow
7,56 €
Aiempi alin hinta
9,15 €
Mercedes-Benz alkuperäinen konepellin tähtimerkki OEM A2108800186 Silver, råg.
21,34 €
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
17,25 €
Medicube PDRN Pink Collagen -setti: 60 kpl kofeiinisilmänaluslappuja & 10 g Volume Multi Balm moisturizer
18,30 €
1000L Säiliöhana puutarhaletkun hanasovittimella, S60X6 IBC-hanaliitin, puutarhana sadeveden kerääjälle. Muovi 1/2 Plastic
11,79 €