ATELA
Väriä vaihtavat keijuvalot - 33 jalkaa 100 LED USB hopealanka
22,97 €
22,97 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
USB-liitin + ohjauspainike: USB-liittimen avulla voit liittää valosarjan USB-keskittimeen, virtalähteeseen, kannettavaan tietokoneeseen, televisioon tai varavirtalähteeseen. Paina painiketta vaihtaaksesi väriä ja valotilaa.
Oma virtalähde mukana: Jotta saat kaiken irti keijuvaloistasi, valaisimissamme on oma virtalähde, joka sopii täydellisesti valosarjoihisi. Virtalähteen avulla näet valosarjan puhtaimmat ja kirkkaimmat värit. Voit myös käyttää USB-liitintä valojen virransyöttöön.
Kaukosäädin: Voit käyttää kaukosäädintä valojen kytkemiseen päälle ja pois päältä, värin vaihtamiseen johonkin 16 eloisasta väristä, kirkkauden säätämiseen, värien selaamiseen ja 6 tunnin ajastimen asettamiseen.
4 lankaa: Laadukkaat valomme on valmistettu neljästä tukevasta hopealangasta, jotka auttavat pitämään valon kirkkauden vakaana. Johdot ovat myös joustavia, joten voit kiertää valon haluamaasi muotoon tai asentoon. Kun olet lopettanut valojen käytön, voit rullata ne kokoon, jotta ne eivät mene sotkuun seuraavalla käyttökerralla.
TURVALLINEN JA VEDENPITÄVÄ: Keijuvalot pysyvät viileinä jopa tuntien käytön jälkeen, sinun ei tarvitse huolehtia valojen ylikuumenemisesta. Valot (paitsi USB-liitin) ovat IP67-vedenpitäviä, mikä tarkoittaa, että jopa sadepäivinä ne sopivat täydellisesti ulkotiloihin, kuten patiolle, parvekkeelle, puutarhaan, ruokailutilaan jne.
Artikkelin numero
70f7c47f-b790-4c6e-9004-cf38c09a2557
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
ATELA
Väriä vaihtavat keijuvalot - 33 jalkaa 100 LED USB hopealanka
22,97 €
22,97 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €