AUGRO
Uusi USB-kellotuuletin reaaliaikaisella kellonäyttötoiminnolla
18,04 €
18,04 €
Ti, 25 helmi - to, 27 helmi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Väri: hopea
materiaali: muovi
Paketin sisältö: 1*kellotuuletin
1.LED-kellotuuletin ei ole pelkästään tuuletin, vaan myös LED-kello. LED-aikaa voidaan säätää. Muodikkaan tyylin ansiosta näytät todella coolilta.
2.Mini USB -tuuletin, kannettava pieni tuuletin, jossa on USB-portti ja alhainen virrankulutus. Liitä tuuletin mihin tahansa USB-porttiin, kuten kannettavaan tietokoneeseen, pöytätietokoneeseen, PC:hen, virtapankkiin tai USB-sovittimeen.
3.Joustava hanhenkaula-tuuletin Metallihanhenkaula-tuuletin on joustava ja vaihteleva, ja sitä voidaan kiertää 360 astetta. Ja luotettava, erittäin kompakti ja kevyt, sopii kotitoimistoon tai matkustamiseen.
4.Hellävaraiset tuulettimen siivet: Kellotuulettimessa on pehmeät ja joustavat silikonista valmistetut kaksoissiivet. Ehdoton turvallisuus ja alhainen melutaso. Vaikka koskettaisit vahingossa tuuletinta sen ollessa käynnissä, se ei vahingoita sinua.
5.Helppo Plug & Play Ei tarvitse asentaa ohjainta, kello latautuu automaattisesti 20 sekunnin kuluessa. Ja ajan muistitoiminnon ansiosta seuraavalla kerralla näytetty aika on oikea aika, vaikka se irrotettaisiin USB-portista.
Artikkelin numero
09afb831-534b-442e-a9ac-e68b680640a6
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
AUGRO
Uusi USB-kellotuuletin reaaliaikaisella kellonäyttötoiminnolla
18,04 €
18,04 €
Ti, 25 helmi - to, 27 helmi
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
Hallux Valgus Varvaslevitin / Erottaa Varpaat – Tuki Transparent
4,99 €
Fjärrkontroll RC5118 - Ersättande TV Black
8,90 €
INF Tehokas kynsileikkuri paksuille varpaankynsille
10,49 €
Aikaisempi alin hinta:
11,98 €
Argentina Messi Premium Football -paita 2022, 3 tähteä / 1 1 Kids 24(130-140CM)
25,08 €
Xbi - 10 kpl Squid Game 2 Puzzlepeli lapsille: pela kuvia, lyö kiviä, ota kiviä, potkaise höyhenpalloja
19,90 €
2kpl Harmaa aurinkosuojan pidike Kiinnikepidike Audi A1 A3 A4 A5 Q
8,15 €
Squid Game 2, Korean perinteinen peli, Korean kansanpelisarja – Jack Stone Lekset inspiroitu Squid Game 2:sta (9 kpl + pohja)
20,68 €
Laukkuhihna Longchamp-laukun muuntamistarvikkeisiin Ilmainen lävistys minilaukun olkahihnalle Minilaukku Brown-gold
17,00 €
Esefido LashLift Kit White
14,00 €