USB power AA-pariston poistajat Vaihda AA-paristot LED-valot
18,00 €
18,00 €
To, 24 huhti - ke, 30 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
AA BatteryEliminators power on täydellinen ratkaisu AA-paristojen vaihtamiseen.
Tämä tuote on suunniteltu pääasiassa koristevalaisimiin, joissa käytetään AA-paristoja. Pitkäaikainen käyttö lomien, joulun, kodin ja esittelytilojen sisustamiseen voi johtaa nopeaan akun kulutukseen ja usein.
korvaus. AA-paristojen vaihtaminen tähän tuotteeseen säästää vaihtamisen vaivaa ja CAN säästää energiaa. Tarjoaa luotettavan ja jatkuvan power kaukosäätimellesi, LED-valaisimille, sähkökellolle ja joulukuusen valoille.
Tulo USB5V, yksi musta akkulähtö on 4,5 V, kahden mustan akun lähtö on 3 V ja keltainen virtuaaliparisto on 0 V, käytetään vain johteena.
Soveltuu joulu-LED-valoihin, erilaisiin juhla-koristevaloihin, tuulettimiin, kameroihin ja erilaisiin 4,5V 3V AA-paristokäyttöisiin tuotteisiin.
Tekniset tiedot:
Materiaali: Muovi
Kaapelin pituus: noin 300cm/9.84ft
Akun pituus: noin 4,7 cm / 1,85 tuumaa
Tyypit: 1-3/1-1/1-5/1-10 paristoa
Huomautus:
1. Valon ja resoluution asetuseroista johtuen kohteen väri voi olla hieman erilainen kuin kuvissa.
2. Salli pieni mittaero erilaisten manuaalisten mittausten vuoksi.
Pakkaus sisältää:
1 Set AA BatteryEliminator
Artikkelin numero
b46c8f2f-492f-45cb-b15d-a07d1c3ab999
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
USB power AA-pariston poistajat Vaihda AA-paristot LED-valot
18,00 €
18,00 €
To, 24 huhti - ke, 30 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Dvb T2 Hevc 265 Digitaalinen TV-viritin Dvb-t2 265 1080p Hd Dekooderi Usb Maanpäällinen TV-vastaanotin Epg Set To
29,59 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
10 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
vidaXL Paviljongin katto 270 g/m² 3 x 3 m beige
69,90 €
10 kappaletta luonnonpuusta valmistettuja lintujen orsia, luonnonpuusta valmistettuja papukaijanosia,
28,00 €
Setelit rekvisiittana Euro-rekvisiitat Baarin tunnelmaa Kolikko-suihkupistooli Erikoisrekvisiitat Raha Nimellisarvo 100 50 20
18,90 €
Aikaisempi alin hinta:
28,80 €
Kissa - Kirppu- ja punkkipanta kissoille, luonnollinen kirppupanta kissoille, luonnollinen punkkipanta kissoille, Fontainebleau
26,86 €
INF Tehokas kynsileikkuri paksuille varpaankynsille
10,49 €
4-Kpl - Mercedes-Benz Keskimerkki - Auto 75mm BENZ Svart
11,99 €