Ulkoilualueen lepotuolien suojukset vedenpitävät 82 tuumaa
31,00 €
31,00 €
Ti, 18 maalis - ma, 24 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Vedenpitävä Chaise Lounge -päällinen on valmistettu hengittävästä 420D Oxford -kankaasta, joka on kevyt helppoa asennusta varten ja riittävän kestävä suojaamaan lepotuoliasi auringolta, sateelta, lumelta ja lialta ympäri vuoden. Ensiluokkainen Chaise-tuolin päällinen KOKO 82\"L x 30\"L x 31\"K/16\"K, suunniteltu sopimaan jopa 82\"L x 30\"L x 31\"K/16\"K lepotuolille. Tarkista lepotuolisi KOKO ennen ostamista, sillä lepotuolin päällisen KOKO ei välttämättä sovi lepotuoliisi. Tuulenkestävä kalusteiden nojatuolin päällinen Päällisen pohjassa on säädettävä kiristysnauha, jolla voit kiristää sen tiukasti ja varmistaa, että tämä ulkokalusteiden päällinen on hyvä tuulisissa olosuhteissa. Repäisykestävä ja kestävä Sisäpinnoite ja kaksinkertaiset ommellut reunat antavat lepotuolin päälliselle erinomaisen suojan ja estävät sen halkeilemisen. Helppo puhdistaa Pyyhi kostealla liinalla tai huuhtele vedellä ja anna kuivua auringossa seuraavaa käyttöä varten. Mukana säilytyspussi helppoa säilytystä varten. Ulkolepotuolin päällinen, 420D Oxford-kangas vedenpitävä lepotuolin päällinen terassin kalusteiden päällinen Kalusteiden nojatuolin päällinen kiristysnarulla. 420D Oxford-materiaali vedenpitävä versio, antaa täyden suojan päälliselle halkeilulta. ominaisuus ? Vedenpitävä -- Valmistettu 420D Oxford-kankaasta. ? UV-kestävä -- Sisäpinnoitteella. ? Tuulenpitävä -- Säädettävällä kiristysnarulla. ? Repäisykestävä ja kestävä -- 420D Oxford-kangas ja kaksinkertaiset ommellut reunat ?Helppo puhdistaa -- Pyyhi kostealla liinalla ja pidä sitten kuivana ilman käyttöä. Paketti sisältää: 1 x Aurinkotuolin päällinen (ei sisällä aurinkotuolia) Chaise-lounge-päällisen KOKO: 82Lx30Wx31H tuumaa. Tarkista chaise-lounge-päällisen KOKO ennen ostamista. Lisäksi terassin chaise-lounge-päällinen sopii useimpiin muotoihin, kuten ruokailuryhmiin, pöytään, aurinkovuoteeseen, lepotuoliin, piknikpöytään, rottinkikalustesarjaan, sohvaryhmään jne.
Artikkelin numero
bfa0c60d-180a-4e4d-8c59-c29c3394e450
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Ulkoilualueen lepotuolien suojukset vedenpitävät 82 tuumaa
31,00 €
31,00 €
Ti, 18 maalis - ma, 24 maalis
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
10 kpl G4 halogeenilamppuja 20W 12V - Lämmin valkoinen
8,49 €
20 kpl G4 halogeenilamppuja 10W 12V - Lämmin valkoinen
11,49 €
INF Tehokas kynsileikkuri paksuille varpaankynsille
10,49 €
Aikaisempi alin hinta:
11,98 €
3 kappaletta satiinimyssyä, hiusmyssy nukkumiseen, yöhiusmyssyt leveällä joustavalla nauhalla, silkkinen myssy sopii pitkille ja kiharille hiuksille Red, Black & Pink
14,00 €
Aikaisempi alin hinta:
15,00 €
3 kpl 40 cm pitkää kettuhännän solkea, pehmeä ja pörröinen kettuhännän avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun, reppuun, keinotekoinen häntä
33,83 €
3 kpl 40 cm pitkää therian ketunhäntää lukolla, pehmeä pörröinen ketunhäntä avaimenperä, roikkuva ketunhäntä käsilaukkuun reppuun
29,55 €
Laukkuhihna Longchamp-laukun muuntamistarvikkeisiin Ilmainen lävistys minilaukun olkahihnalle Minilaukku Brown-gold
17,00 €
Lentopallo V200w Peli, Ammattimainen Lentopallo 5
29,90 €
Kausi 1213 Brasilia Santos Jersey Santos Juhlavuoden Painos Nro 11 Neymar Jalkapallopaita Valkoinen 11 White 11 S
26,50 €
iPhone 12/12 Pro - Lompakkokotelo/Kuoret Keltainen Yellow
16,99 €