Tuulilasin pesunesteen säiliön korkin kansi Kestävä korkki Yhteensopiva XTL C4 -autoille
10,51 €
10,51 €
Aikaisempi alin hinta:
10,81 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Ominaisuudet:
Valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, jolla on vahva kestävyys kestävään ja pitkäkestoiseen käyttöön
Suojaa tuulilasin pesujärjestelmää tarjoamalla tiiviin tiivistyksen elementtejä vastaan
Estää pesunesteen roiskumisen ja vuotamisen
Helppo ja yksinkertainen vaihtaa
Se voi suojata tuulilasin pesujärjestelmää tarjoamalla tiiviin tiivistyksen säätä vastaan
Kirkas väri, hyvä laatu, kestävä ja pitkäikäinen
Sopivuus: (vain viitteeksi)
301 307 408
Citroen Sega C5 C4L C2
Tekniset tiedot:
Materiaali: Muovi
Väri: Sininen
Halkaisija: 4,2 cm / 1,65 tuumaa
Määrä: 1 kpl
Huomautus:
Salli 1-3 mm:n virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tarjouksen jättämistä
Eri näyttöjen välisen eron vuoksi kuva ei välttämättä heijasta kohteen todellista väriä. Kiitos!
Ei vähittäismyyntipakkausta
Paketti sisältää:
1 x Kannen korkille
Artikkelin numero
074654a0-c4fc-4581-bd95-96ccea2dbae6
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Tuulilasin pesunesteen säiliön korkin kansi Kestävä korkki Yhteensopiva XTL C4 -autoille
10,51 €
10,51 €
Aikaisempi alin hinta:
10,81 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Vintage Racingjacka, Bomberjacka med tryck, F1 Streetwear Jacka Y2k S
30,00 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Centrummuovit AUDI 60mm 4 kpl Musta kromireunuksella Black with chrome edge_nzywt Black with chrome edge 80
11,90 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
Toppik Medium - 27,5g - Tummanruskea
12,95 €
10x elektrodin vaihto Omron Massager Long Life Pad 10 kpl
10,14 €
Aikaisempi alin hinta:
12,80 €