Timanttiporauskynätyökalusarja
13,00 €
13,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Timanttimaalauslisävarustepaketti – Tämä lisävarustepaketti sisältää suuren säilytyslaatikon, vetoketjullisen pussin ja tarran merkinnän lajittelua varten, kiinteää liimaa liimaamiseen, pinsettejä ja liimapuikkoja timanttien nostamiseen sekä kaksi lajittelualustaa, joissa on timantit rivissä.
Timanttien säilytyslaatikko – suljettu säilytyslaatikko (ilman timantteja) helmien säilyttämiseen. Läpinäkyvä irrotettava osio, sulkeminen, muodon suojaus, pölytiivis ja kestävä. Käyttämällä tageja voit helposti erottaa ja säilyttää kaikki eri väriset timantit.
2/3 tyyppiä kaksisivuisia kyniä – sopii suurten alueiden samansävyisten timanttiliimojen liimaamiseen. Voit liimata 1, 3, 6 tai 9 timanttia kerralla kynällä. Säästä aikaa ja tee timanttimaalaus tehokkaammaksi ja hauskemmaksi.
2 tyyppiä muovilevyjä – nämä levyt ovat saatavilla 2 eri värissä ja koossa (16 kpl ei sisällä muovilevyjä), jotka täyttävät kaikki tarpeesi. Kaada vain jäljellä olevat timantit pussiin, jossa on avoin timanttilevy. Perustyökalusarja aloittelijoille ja harrastajille, jotka pitävät timanttimaalaamisesta.
Lyhyet ohjeet – Kaada timantit levyyn ja ravista niitä varovasti timanttien kohdistamiseksi. Liimaa liima tiukasti kynään ja liimaa sitten timantti haluttuun paikkaan. Yllättäen voit käyttää niitä myös tahmeana työkaluna kynsien timantteihin tai tahmeana työkaluna matkapuhelimen koristeluun.
Artikkelin numero
0fe9fe2f-65d6-4149-ad68-d538f0eae6c2
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Timanttiporauskynätyökalusarja
13,00 €
13,00 €
Ke, 7 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
DEWALT 18V MAX XR Akku, 6,0 Ah (DCB205), Monitoiminen 6.0Ah
31,41 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
4-Kpl - Toyota Keskimerkki - Auto Silver 62mm - Silver (matt)
10,99 €
Korvatyynyt Bose QuietComfort - QC35/QC25/QC15/AE2 Kuulokkeisiin Svart
8,99 €
4-Pack Mercedes-Benz Centrumkåpor – Hjulnav Emblem 75mm Silver Silver - 75mm
10,49 €
Eclaire EDP 100ml - Lattafa, vanilja, pehmeä, lämmin, mausteinen ja puumainen unisex - Eau de Toilette
26,80 €