Humberg
Teollisuuspölynimuri 20L 1200W HM-400
105,90 €
105,90 €
Aikaisempi alin hinta:
113,90 €
Ti, 1 huhti - ma, 7 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Monipuolinen – märkä- ja kuivakäyttöön!
Pääominaisuudet:
- Soveltuu tuhkalle ja rakennusjätteelle
- Lämmönkestävä suodatin ja suutin kuumalle tuhkalle
- Kuiva- ja märkäimurointi
- Ilmainen pussiton (pussin käyttömahdollisuus)
- Säädettävä imuteho ja ilmavirta kahvassa
- Virtsarakon toiminta
- Pitkä virtajohto - 3,45 m
Tehokas ja energiatehokas!
Huolimatta 1200 W:n nimellistehostaan tämän pölynimurin imuteho on verrattavissa tehokkaampiin malleihin, samalla kun se hajottaa vähemmän pölyä ja toimii hiljaisemmin.
Tekniset tiedot:
- Energiankulutus ja virransyöttö: 220-240 V, 50/60 Hz
- Painetaso: 16 kpa
- Säiliö: 20 litraa
- Pitkä virtajohto: 3,45 m
- Joustavan letkun pituus: 180 cm
- Turbiinin nimellisteho: 1200 W
- Melutaso: ≤84 dB
- Ilmavirta: 32 l/s
Suodattimen puhdistustoiminto:
- Yksinkertainen suodattimen puhdistus irrottamatta sitä
- Pidentää suodattimen käyttöikää
- HEPA-suodatin takaa korkean ilmanlaadun
Monipuolinen ja käytännöllinen!
1. Puhallustoiminto poistaa helposti lehdet ajotieltä tai hiekkaa hallista.
2. Käsittelee tuhkaa, likaa, rakennusjätteitä, kipsilevyjätettä, metalli- ja puulastuja.
3. Helppo käyttää napin painalluksella.
4. Kestävät metallipuristimet, jotka eivät murtu suurimmalla kuormituksella. Suuri säiliö, jonka tilavuus on 20 litraa.
Korkea laatu ja ergonomia:
5. Neljä tasaisesti vierivää ja vakaata pyörää.
6. Säädettävä imuteho kahvassa erityyppisille lialle.
7. Sisäinen puskuri, joka ohjaa imeytyneet hiukkaset alaspäin pidentää suodattimen käyttöikää ja hiljaisempaa toimintaa.
8. Helposti saatavilla oleva säilytystila lisäsuuttimille.
Suodatusjärjestelmä pestävällä uudelleenkäytettävillä suodattimilla:
- Neljä suodatinta erilaisiin työolosuhteisiin: vaahtosuodatin märkätöihin, puuvillasuodatin pölylle, lämmönkestävä suodatin kuumalle ja kylmälle tuhkalle ja HEPA-suodatin kuivalle työlle.
Mukana lisävarusteet:
- Kaksi vaihdettavaa suutinta: leveä märkä- ja kuivaimuriin, pieni 2-in-1 kapeille ja vaikeapääsyisille alueille.
Veden imutoiminto:
- Voi imeä vettä, täydellinen likaisten vesikourujen tai viemärien puhdistamiseen. Vesisuuttimessa on erityinen kuminauha nesteen keräämiseen esimerkiksi laatoista.
Korjaamiseen välttämätön - helppo puhdistaa rakennusjätteet, lasit ja vesi!
Paino, gramma
6300
Artikkelin numero
007bbf7f-4518-44de-a430-f6fc9fcaba70
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Humberg
Teollisuuspölynimuri 20L 1200W HM-400
105,90 €
105,90 €
Aikaisempi alin hinta:
113,90 €
Ti, 1 huhti - ma, 7 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Etciting Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Satunnainen Väri) V
15,45 €
Aikaisempi alin hinta:
15,63 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,38 €
Akupunktio laihtuminen pohjalliset naisille miehille hieronta magneettinen
12,41 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
16,43 €
Erittäin suuri mansetti, yhteensopiva Omron 9201d-21201d tuuman (22-53 cm) XL verenpainemansetin kanssa aikuisille, käsivarren verenpaineen korvaava mansetti suurille käsivarsille, harmaa
14,00 €
20 kpl Omron Tens -laitteiden kanssa yhteensopivaa vaihtopatjaa, uudelleenkäytettäviä, 10 paria [alennus!!! Uusi versio]
19,11 €
Erittäin suuri mansetti, yhteensopiva Omron 9–21 tuuman (22–53 cm) XL-verenpainemittarin kanssa, aikuisten verenpainemittarin korvaava mansetti isolle käsivarrelle, harmaa
18,20 €
Choco Musk - Miedosti Hajustettu Luonnollinen Suihke - 50 ml (1.65 fl oz)
18,43 €
10-Kpl - G4 Halogeenilamput / Nastalamput – Halogeeni WarmWhite 10W
7,99 €
Aikaisempi alin hinta:
8,99 €
DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 4,0 Ah (DCB205), Monitointi -GSLA 18V4000ah
33,88 €