Silitysliimatut soljet, 16 kpl dinosaurusten paikkoja, ommeltavat applikaatit
11,86 €
11,86 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Kestävä materiaali】 Nämä söpöt dinosaurusten paikat on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, ja niissä on eloisat värit ja luonnollinen kuviointi, jotka ovat saaneet lasten sydämet valloilleen.
【Ainutlaatuinen muotoilu】 16 erilaista dinosaurusten paikkaa ovat erittäin suosittuja lasten keskuudessa. Yksityiskohtainen kirjonta hienolla tyylillä ja kirkkaat värit sekä erityiset kuviot tekevät niistä entistäkin houkuttelevampia.
【Hoito ja koristelu】Silityssarja voi pidentää lempivaatteidesi käyttöikää, ja voit unohtaa vaatteiden virheet tai rumat reiät. Ja tehdä niistä tyylikkäitä ja muodikkaita.
【Helppokäyttöinen】Lämpötiivistettävä itseliimautuva takapuoli antaa sinulle mahdollisuuden ommella tai silittää paikkoja kaikentyyppisille kankaille. Esilämmitä silitysrauta, aseta paikat vaatteille ja paina niitä alas silitysraudalla.
【Laaja käyttö】Sopii täydellisesti t-paitoihin, hameisiin, farkkuihin, liiveihin, hattuihin, reppuihin, vaatteisiin, verhoihin, tyynyihin, huiviin, peittoihin jne. Voit vapaasti valita suosikkityylisi paikan lapsille, ystäville ja perheelle.
Pakkauksen mitat 15,9 x 12,1 x 1,6 cm; 60 grammaa
Artikkelin numero
0f608fcb-9405-4dd0-b2fe-10636a22c460
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Silitysliimatut soljet, 16 kpl dinosaurusten paikkoja, ommeltavat applikaatit
11,86 €
11,86 €
Pe, 9 touko - to, 15 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
22,00 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €
Nahkainen ranneke Huawei Watch GT5:lle - 18MM Musta + Kulta
13,49 €
Suunnittele omat iPhone 11 Läpinäkyvä kuori
12,99 €