Silikonikuminen avaimenperän cover case cover suoja
15,79 €
15,79 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tämä avaimenperän cover case on valmistettu silikonista. Se kestää korkeita lämpötiloja, on vakaa ja kestävä. Sitä ei myöskään ole helppo rikkoa, muotoilla tai haalistua, joten voit käyttää sitä pitkään,
Saat 1 mustan punaisilla painikkeilla cover, 1 mustan sinisillä painikkeilla cover , joka CAN vastata erilaisiin tarpeisiisi jokapäiväisessä elämässä.
Tämä silikoninen case cover pidike sopii malleihin Honda Civic SI Hybrid EX 2006-2013, Honda Accord 2003-2012, Honda CR-V EX SE 2005-2006, Honda Pilot 2009-2015, 20 Honda Element. Avain OEM-osanumero: KR55WK49308 N5F-A05TAA N5F-S0084A
Tällä silikonisella case cover pidikkeellä on ainutlaatuinen muotoilu, siinä on 4 painiketta. Samalla se on helppokäyttöinen, CAN vaihtaa huonon avaimen. Se suojaa kalliita avaimiasi vaurioitumiselta tai naarmuuntumiselta. ei häiritse kaukosäätimen signaalia.Helppo asentaa, laita vain suoraan sisään.
Erittely:
Materiaali; Silikoni
Pakkaus sisältää: 1 musta punaisilla napeilla avaimen cover, 1 musta sinisillä painikkeilla avaimen cover
Honda Civic SI Hybrid EX:lle 2006-2013
Honda Accordille 2003-2012
autolle Honda CR-V EX SE 2005-2006
Honda Pilotille 2009-2015
Honda Element 2010:lle
Artikkelin numero
e430babe-401e-4e30-b84d-7ca1811b2cc7
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Silikonikuminen avaimenperän cover case cover suoja
15,79 €
15,79 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
24 kpl Ninja Minifiguurien Set Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut
18,72 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
21,00 €