Seinäkyltin 75LM 41A4166 371LM 971LM 81LM Liftmaster/Chamberlain/Sears Garageavantimekanismi Kellot Garageavantimekanismi
12,77 €
12,77 €
To, 10 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
[Pinta-asennuskytkin] Vain yksi valaistu seinänappi on käytettävä kaikissa garageavantimissa; Huomaa: Painikkeessa ei ole kaapeleita, helppo asentaa ruuveilla
[Tekniset tiedot] Nappi on kirkkaan ja valkoisen välinen, näyttää läpinäkymättömältä, napin ja 2 ruuvin osan mitat ovat . 2,8 x 0,71 x 0,71 tuumaa/7,2 x 1,8 x 1,8 cm (K x L x S)
[Energiansäästö] Matala jännite kytketty painike, antaa sinulle turvallisuutta ja enemmän kuin viehätystä
[Yhteensopivuus] Seinäasennuspainike sopii matalan jännitteen kellojärjestelmiin, hyvä korvaus vanhoille garageavantimekanismin painikkeille
Väri: Musta
Materiaali: Muovi
Huomaa: Tämä tuote sopii 75LM 41A4166 371LM 971LM 81LM //Sears Garageavantimekanismi, varmista malli tilauksen yhteydessä, muuten tuote ei toimi!
Pakkauksen sisältö:
1 x Valoisa seinäasennuspainike
2 x Ruuvit
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita tuotteita ei sisälly.
Huomaa: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kohteen väri kuvassa eroaa hieman todellisesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
966ceaa1-813a-4e54-8d24-46e8c72383c7
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Seinäkyltin 75LM 41A4166 371LM 971LM 81LM Liftmaster/Chamberlain/Sears Garageavantimekanismi Kellot Garageavantimekanismi
12,77 €
12,77 €
To, 10 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €