Samsung Galaxy Tab S7+/S7 Plus -näppäimistöllä varustettu suojakotelo
41,31 €
41,31 €
To, 10 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Integroitu Bluetooth-näppäimistö: Nauti saumattomasta kirjoituskokemuksesta integroidun Bluetooth-näppäimistön avulla, joka muuttaa tablet-laitteesi kannettavaksi tietokoneeksi. Responsiiviset näppäimet tarjoavat mukavan ja tarkan kirjoituskokemuksen.
Monipuolinen toiminnallisuus: Kotelossa on tarkat leikkaukset, jotka mahdollistavat helpon pääsyn kaikkiin portteihin, painikkeisiin ja kameraan. Sisäänrakennettu jalusta mahdollistaa useita katselukulmia, ja magneettinen liitäntä varmistaa, että näppäimistö pysyy turvallisesti kiinni.
Tekniset tiedot:
Väri: Musta
Materiaali: Silikonia, TPU:ta, elektronisia komponentteja
Akku: 280 mAh
Latausaika: 5-7 tuntia
Akkujen kesto: noin 40 tuntia
Koot:
Samsung Galaxy Tab S9+/S9 Plus: 29,3x21,5x1,8 cm
Samsung Galaxy Tab S7+/S7 Plus: 29x19x1 cm
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 12,4: 29,3x21x2,2 cm
Samsung Galaxy Tab S8+/S8 Plus: 29x19x1 cm
Pakkaus sisältää:
Näppäimistö x 1
Suojakotelo x 1
Latauskaapeli x 1
Käyttöohjeet
Ohut suojakotelo
Integroitu Bluetooth-näppäimistö
Säädettävät katselukulmat
Pitkä akun kesto jopa 40 tuntia
Artikkelin numero
22bcfe05-cd0f-4380-a176-768ebaf5e528
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Samsung Galaxy Tab S7+/S7 Plus -näppäimistöllä varustettu suojakotelo
41,31 €
41,31 €
To, 10 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €