Sääsuojatut kuorittavat vaahtotiivisteet itseliimautuvien ovien ja ikkunoiden tiivistämiseen kylmän tuulen estämiseksi, 2 rullaa yhteensä 4 m pitkä...
20,00 €
20,00 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Monikäyttöinen: Itseliimautuva vaahtoteippi 12 mm (leveys) x 10 mm (pituus) / 4 metriä (pituus), sopii oviin, ikkunoihin, kylpyhuoneisiin, suihkuihin, altaisiin, erilaisiin huonekaluihin, autoihin, kaiuttimiin, leluihin, askarteluun, urheiluvälineisiin jne.
Korkea laatu Materiaali: Tämä itseliimautuva vaahtoteippi on valmistettu ympäristöystävällisistä materiaaleista, CR-vaahdosta ja neopreenistä. Sillä on erinomainen puristus- ja muodonmuutoskestävyys, vahva joustavuus, kestävyys, kylmänkestävyys, äänieristys, lämmönkestävyys, eristys, puristuvuus, vedenpitävyys ja homeenkestävyys.
Vahvalla liimalla: Päivitetyllä vahvalla verkkoliimapohjaisella tiivistenauhalla on paitsi ylimääräinen liima, se myös varmistaa tarttumisen mihin tahansa materiaaliin. Se on vedenpitävä ja tahraamaton. Kun se on asennettu, se tarjoaa pitkäaikaisen suojan. Lämpötilankestoalue on -40 °C - +90 °C.
Helppokäyttöinen: Ovi- ja ikkunatiivistevaahtoteippimme on liuotteeton ja nopea asentaa, eikä se vaadi poraamista tai kiristämistä. Tiivisteen kiinnittäminen on erittäin helppoa eikä vaadi muita työkaluja kuin sakset. Leikkaa tiivistenauha saksilla sopivaan pituuteen ja kiinnitä se paikalleen.
Artikkelin numero
90efecb3-0ec6-4f97-98f0-e854f88c78c8
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Sääsuojatut kuorittavat vaahtotiivisteet itseliimautuvien ovien ja ikkunoiden tiivistämiseen kylmän tuulen estämiseksi, 2 rullaa yhteensä 4 m pitkä...
20,00 €
20,00 €
To, 8 touko - ke, 14 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €
24 kpl Ninja Minifiguurien Set Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut
18,72 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
Keskiöt VW10 60MM Volkswagen-autojen renkaille 4-pakkauksessa 60
14,94 €
3 kpl 40 cm pitkää therian kettuhäntää lukolla, pehmeä ja pörröinen kettuhäntä avaimenperä, roikkuva kettuhäntä käsilaukkuun tai reppuun
21,00 €