Roger & Gallet Osmanthus-kukkavesi 100ml
50,00 €
50,00 €
Aiempi alin hinta
51,00 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
Roger & Gallet Fleur d'Osmanthus Eau Parfumée Bienfaisante 100ml on on hyvinvointi tuoksu, joka herättää aistit ja piristää päivääsi!
Osmanthus-kukan iloisa raikkaus, joka paljastuu Italialaisten mandariinien aurinkoisilla nuoteilla, luo herkullisen kukkaisen ja hedelmäisen tuoksun, joka tuo hyvää oloa.
Tuotenro
f51f1b58-605f-4808-ae6b-c7b6f8536562
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Roger & Gallet Osmanthus-kukkavesi 100ml
50,00 €
50,00 €
Aiempi alin hinta
51,00 €
Pe, 25 syys - to, 1 loka
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa