R7S Halogeeni lamppu 118mm 200W 230V Halogeeni R7s Halogeeni lamppu R7s Himmennettävä halogeeni lamppu
16,00 €
16,00 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Erinomainen suorituskyky: korkealaatuinen halogeeni. Laaja säde 360. J-tyyppi 118 mm kaksisivuinen halogeenilamppu 200 Sopii R7:n saunatyypille. Tämä on kirkas lasi, joka tarjoaa lämpimän valkoisen (keltaisen) valaistuksen 2700k:lla kaikilla sopivilla lampuilla ja antaa 99, mikä antaa meille mahdollisuuden nähdä värien kiillon esineissä tämän valon alla. Jossain vaiheessa se voi kuumentua halogeenilampun ominaisuuksien vuoksi.
Silmien suoja Himmennettävät R7s halogeenilamput: R7S J118 Himmennettävä halogeeni 118 mm, jolla voi säätää valon voimakkuutta himmentimellä. Ei välkkymistä, silmillesi ja perheellesi. Ei vaarallisia päästöjä, ei UV- tai IR-säteilyä, täydellinen ympäristönsuojelulle.
Laaja sovellus Halogeeni R7S tankot: R7S 118 mm T3 Halogeenilamppu ajovaloihin, kauppaan ja toimistoon, Byggspotlight halogeeni, työ- ja turvavalaistus, näyttelytila, lava- ja studiovalaistus, lattia-, maisemavalaistus jne.
Väri: Läpinäkyvä väri
Materiaali: Lasi
Pakkauksen sisältö:
6 x R7s halogeenilamppu
Vain edellä mainittu pakkauksen sisältö, muita tuotteita ei sisälly.
Huomautus: Valon heijastus ja erilaiset näytöt voivat aiheuttaa sen, että kuvan kohteen väri poikkeaa hieman todellisesta tuotteesta. Sallittu mittausvirhe on +/- 1-3 cm.
Artikkelin numero
1616a5c1-65bb-4211-a0f1-006aaad8c39e
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
R7S Halogeeni lamppu 118mm 200W 230V Halogeeni R7s Halogeeni lamppu R7s Himmennettävä halogeeni lamppu
16,00 €
16,00 €
Ma, 12 touko - pe, 16 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuinen DEWALT 18V MAX XR akku, Li-Ion, 5.0 Ah (DCB205), Monitoiminen -GSLA
25,00 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Sormikiinnitteinen verensokerimittari, älykäs kannettava verensokerin testauspakkaus vanhuksille, kotikäyttöön, matkailijoille, Walkbee SZRH A-F
36,53 €
Real Madrid Kotipaita Lapsille ja Aikuisille 2024-2025 Sukkien kanssa Nro. 9 Mbappé No.9 Mbappé 26
16,60 €
Aikaisempi alin hinta:
17,42 €
66220 Sytytinnapin kytkin Weber GS4 Genesis II:lle ja Weber Spirit 2 E310:lle Vaihtonappi[HK]
22,00 €
305 cm:n trampoliinin jousisuojatyyny - sininen,
36,00 €
3960 kpl ponirouheita ystävyysrannekkeen valmistussarjaan 48 väriä Kandi-helmisetti, 2400 kpl muoviset sateenkaarihelmet irtotavarana ja 1560 kpl kirjainhelmiä Gold
35,00 €
Nahkainen ranneke Huawei Watch GT5:lle - 18MM Musta + Kulta
13,49 €
Suunnittele omat iPhone 11 Läpinäkyvä kuori
12,99 €