Peugeot Citroen 2-painikkeen auton avaimeen sopiva avaimenperä (musta) - Pehmeä silikoninen avaimen kotelo
20,50 €
20,50 €
To, 9 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Tuotekuvaus
YHTEENSOPIVUUS: Yhteensopiva 1007 / 206 / 207 / 208 / 3008 / 307 / 308 / 407 / 5008 / 607 / 807 / Expert / iOn, Citroen: Berlingo / C-Zero / C1 / C2 / C3 / C4 / C6 / C8 / Jumpy / Nemo (kiinnitä huomiota avainten muotoon).
SUUNNITTELU: Tässä avaimen suojuksessa on miellyttävä pinta, joka on helppo käyttää. Erittäin hyvä suoja, joka kulkee mukanasi kaikkialle.
KESTÄVÄ: Silikoni suojaa auton avainta täysin ja mukautuu avaimen kuoreen. Helppo laittaa päälle ja ottaa pois.
KÄYTÄNNÖLLINEN: Yksinkertainen! Iskunkestävä ja ergonominen suojus ei häiritse käyttöä. Kaikki kaukosäätimen painikkeet ovat helposti käytettävissä.
KÄYTÄNNÖLLINEN: Kuori suojaa koteloa naarmuilta ja pölyltä. Joustava ja miellyttävä pitää kädessä, se on kevyt ja helppo kuljettaa.
Tuotenro
867fb008-7260-4cc6-85e3-27aceeac7f23
Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.
Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Peugeot Citroen 2-painikkeen auton avaimeen sopiva avaimenperä (musta) - Pehmeä silikoninen avaimen kotelo
20,50 €
20,50 €
To, 9 heinä - ke, 15 heinä
Turvallinen maksaminen
Tyytyväisyyslupaus
30 päivän avokauppa
Huippumyyjä luokassa
2 kpl pyöriviä grillikoreja - Paras grillikori ikinä, pyöreä ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilliverkko
21,79 €
27/36cm Jalkapallon MM-kisojen pokaali, hartsikopio, pokaalimalli, matkamuistolahja jalkapallofaneille 21CM (ontto) 21CM
25,05 €
Koiran kypärä ja suojalasit, pieni-keskikokoinen urheilulemmikkieläimen hattu UV-suojalaseilla, säädettävä tuulenpitävä lumitiivis lippalakki silmäsuoja
32,91 €
3 kpl Pyörivä Grillikori, Ruostumattomasta Teräksestä Valmistettu Grillikori, Grillaustarvikkeet Ulkogrillaukseen Ulkoiluleirintään ja Piknikille Keittiövälineet Grillihäkki-FA-
27,20 €
2 kpl väriä vaihtava huulipuna, pH-säätyvä huulipuna, 24 tunnin pitkäkestoinen kosteuttava väriä vaihtava huulikiilto, läpinäkyvä huulipuna
19,57 €
Korealainen väriä korjaava meikkivoide ikääntyvälle iholle
21,29 €
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum miehille 100 ml
45,99 €
FIFA World Cup 2026 -tarrankokoelma Virallinen FIFA World Cup -tarrankokoelma-albumi -50kpl [Laatikko] x50-pack Panini
41,00 €
Kolminkertainen olkapäähieroja - Shiatsu-lämmitetty tyyny, 3 säädettävää tasoa, olkapää-/niska-/jalkakivun lievitys, kompressio ja tärinä
30,68 €
Karcher K2 K3 -painepesurin kulmikas ulostuloputki puristimella 4.064-047.0 40640470 5.064-110.0 5064110
17,95 €