Asiakaspalvelu
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6
Oven pyörät 6 6 6

Tuotekuvaus

Valmistettu valkoisesta nylonista, se on pehmeämpi ja hiljaisempi kuin muovi- tai metallipyörät.\r
Sopii useimpiin asuintalojen autotallin oviin ja on helppo asentaa.
Pyörän kiinnitysreikien välinen rako on suuri, ja voidaan käyttää 11 millimetrin halkaisijalla olevaa nylonpyörää.\r
Mittausradan kokonaisleveyttä tulee käyttää yli viiden senttimetrin kokoisissa mitoissa.\r
11 kuulalaakeria vähentää pyörimisvastusta rullien ja akselin välillä.\r
Tyyppi: Oven pyörä\r
Materiaali: Galvanoitu teräs, nylon\r
Väri: Hopea\r
Koko: Kuten kuvassa\r
Pakkaus sisältää: 1kpl/4kpl\r
\r
Huomautus:\r
1. Manuaalisen mittauksen mukaan eroa on 2-3 %. Tarkista koko huolellisesti ennen tuotteen ostamista.\r
2. Huomaa, että pieni väriero on hyväksyttävä valon ja näytön vuoksi.

Kuvio/aihe

6

Koko

6

Tuotenro

733240d4-fc08-4048-924d-33d31d236614

Fyndiqilla ei ole omaa varastoa, vaan yritys tekee yhteistyötä yksittäisten kauppiaiden kanssa, jotka varastoivat tuotteitaan Ruotsissa ja sen ulkopuolella, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).

Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta, ja toimituksia tehdään kaikkina arkipäivinä. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat sähköpostitse toimitusvahvistuksen.

Tuotteet toimitetaan sinulle tuotteista riippuen 1–21 arkipäivän kuluessa, joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimpään noutopisteeseen. Jos olet tilannut tuotteita eri kauppiailta, ne lähetetään erillisinä paketteina. Arvioidun toimituspäivän näet aina tuotetiedoista ja tilausvahvistuksestasi.

Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 3.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.

Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.