Mobiilipuhelimen näytönsuoja OPPO F11:lle, karkaistu lasi, näytön suojakalvo
20,00 €
20,00 €
Pe, 11 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
Tervetuloa myymälään!
1、Valmistettu korkealaatuisesta karkaistusta lasista, joka suojaa paremmin näyttöä sormenjäljiltä, päivittäisiltä naarmuilta ja kulumiselta. 2、Estää tehokkaasti puhelimen näytön rikkoutumisen ja suojaa puhelimen näyttöä vaurioilta. 3、Helppo asentaa, se voidaan kohdistaa täydellisesti matkapuhelimen näytön kanssa, ilman kuplia, mikä antaa sinulle täydellisen kokemuksen. 4、Peittää laajan alueen näytöstä, erittäin herkkä kosketus, se ei lisää näytön kuormitusta. 5、Täynnä muodin tuntua, karkaistu lasinen näytönsuojakalvo sopii OPPO F11 -matkapuhelimille.Tuotetyyppi: Matkapuhelimen näytönsuojakalvo
Materiaali: Karkaistu lasi
Tuotteen väri: Kuten kuvissa näkyy
Tuotteen paino: Noin 187 g / 6,6 unssia
Toiminto: Suojaa puhelimen näyttöä
Soveltuva malli: OPPO F11 -matkapuhelimille
1 x Karkaistu Lasi Kalvo
1 x Pölynpoistotarra
1 x Työkalupakki
Pyrimme saavuttamaan tyytyväisyytesi ja tarjoamaan sinulle vain hyvän ostokokemuksen. Jos sinulla on kysyttävää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen (eri tuotemäärät, vaurioitunut pakkaus jne.), ota meihin yhteyttä ajoissa! Tarjoamme sinulle parhaan ratkaisun
Artikkelin numero
33a5da04-b3e7-4ce6-a516-d5b17cdd72a8
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Mobiilipuhelimen näytönsuoja OPPO F11:lle, karkaistu lasi, näytön suojakalvo
20,00 €
20,00 €
Pe, 11 huhti - ke, 16 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €