Magneettinen latauskaapelisovitin Polar Vantage V/V2/Ignite/Ignite2 -kelloille 2025. versio
31,10 €
31,10 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
USB-latauskaapelin lataustelakka Polar Vantage V/ V2/ M/ M2/ Ignite/ Ignite2/ Grit X/ Grit X Pro -älykelloille.
Sisäänrakennettu ylijännite- ja ylivirtasuojaus, hyvä häiriönestokyky, turvallinen suojaamaan älykelloasi ja ylläpitämään nopeaa latausnopeutta.
Ensiluokkaiset materiaalit ja turvallinen suojaus takaavat vakaan virransiirron, tarjoten erinomaisen latauskokemuksen älykellollesi.
Älykäs siru, jossa on lähtöpuolen oikosulkusuojaus ja ylikuormitussuodatin, alhainen käyttölämpötila ja pitkä käyttöikä.
Sen lisäksi, että se lataa laitteesi, sitä voidaan käyttää myös USB-datan synkronointikaapelina, ihanteellinen korvaava latauskaapeli lataamaan mistä tahansa USB-virtalähteestä PC:llä, kannettavalla tietokoneella.
Paketti sisältää:
1 kpl lataustelakan kaapeli
Määrittelyt:
Materiaali: ABS
Väri: Musta
Kaapelin pituus: Noin 1 m/3,28 jalkaa
Liitäntä: USB-lataus
Soveltuvat mallit:
Polar Vantage V2
Polar Vantage V
Polar Vantage M
Polar Vantage M2
Polar Ignite
Polar Ignite2
Polar Grit X
Polar Grit X Pro
huomautus:
Salli 0-1 cm virhe manuaalisen mittauksen vuoksi. Varmista, että et välitä ennen tilaamista.
Eri näyttöjen välisen eron vuoksi kuva ei välttämättä vastaa tuotteen todellista väriä.
Artikkelin numero
f264f086-823a-460c-a6c7-93239c37f114
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään kyseisen toimittajan omasta varastosta kaikkina arkipäivinä, pois lukien pyhäpäivät. Heti kun tilauksesi on lähetetty, saat toimitusvahvistuksen sähköpostiisi.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Magneettinen latauskaapelisovitin Polar Vantage V/V2/Ignite/Ignite2 -kelloille 2025. versio
31,10 €
31,10 €
Ti, 6 touko - ma, 12 touko
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
1 kpl POP MART LABUBU The Monsters Exciting Macaron Pehmolelut Hahmo Lelu Blind Boxes (Väri Satunnainen) - täydellinen korvaaja. PA
14,00 €
Pääsiäistarjoukset! Korkealaatuiset pc POP MART LABUBU The Monsters Jännittävät Macaron Pehmolelut Figuurilelut Sokkolaatikot (Väri Satunnainen)(PA)
10,17 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa S 35-39
14,09 €
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa M 40-43
13,50 €
Aikaisempi alin hinta:
15,03 €
5 kpl Philips OneBlade -vaihtoterät One Blade Pro miehille
21,42 €
Ulkoinen kiintolevy 2TB kannettava veden- ja iskunkestävä (Musta)
20,24 €
4-Kpl - Volkswagen VW Keskimerkki - Auto Silver 65 mm
10,99 €
4-Kpl - BMW Keskimerkki - Auto 68 mm
10,99 €
5-pakkaus vaihtoteriä Philips OneBlade -miesten terille One Blade Pro 5-pack
22,68 €
Labubu Macaron Monster Avaimenperä Jännittävä Monsteri Macaron Vinyl Kasvo Plush Avaimenperä Taide Keräilyesine Leikki Lapsilahja Punainen red
15,00 €