Lightning-RCA-kaapeli Audio Aux -sovitin, RCA-3,5 mm -kaapeli, USB-C-2 RCA -äänikaapeli, 3-in-1 -äänikaapeli autoon, kotiteatteriin, kaiuttimiin ja...
24,00 €
24,00 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Tuotteen kuvaus
【USB-C - 2 RCA -kaapelit】- Liitä mikä tahansa USB-C-laite laitteisiin, joissa on 2 RCA-tuloliitäntää. 2 RCA-liitäntää lähettävät vasemman ja oikean kanavan stereosoundin kaiuttimiin, televisioihin, DVD-soittimiin ja muihin laitteisiin, joissa on RCA-liitäntä.
【Lightning-RCA-kaapeli】Valmistettu kaksinkertaisella suojauksella varustetulla kultapinnoitetulla liittimellä ja hapettumattomasta kuparista valmistetulla johdinydinllä, mikä tekee siitä vähemmän herkän ulkoiselle häiriölle ja varmistaa, että stereosoundi välitetään saumattomasti ensiluokkaisen äänentoiston saavuttamiseksi.
【RCA-3,5 mm -kaapeli】Yli 20 000 taivutuskiertoa ja kaksinkertainen punottu nylon tekevät äänentoiston RCA-kaapeleista kestäviä ja sotkeutumattoman.
【Yhteensopivat laitteet】Tämä USB-C/Lightning/3,5 mm -uros - 2 RCA -äänen Aux-kaapeli on yhteensopiva monien laitteiden kanssa, kuten puhelimen 12 Pro Max/12 Pro/12 Mini/12/11 Pro Max/11 Pro/11/XS Max /XS/XR/X/8/8 Plus/7/7 Plus/6S/6S Plus/5/5S/SE jne. liittämiseksi kaiuttimiin, stereovastaanottimeen, lisäautokaiuttimen vahvistimeen tai muihin RCA-laitteisiin. Yhteensopiva Lightningin kanssa.
Liitä ja käytä, ohjainta ei tarvita.
Koko
3M
Artikkelin numero
09e692be-01d3-495b-a42c-c6d145004b84
Fyndiqillä ei ole omaa varastoa, vaan on liittynyt yksittäisiin myymälöihin, jotka varastoivat tuotteita Ruotsissa, Euroopan unionissa (EU) ja Euroopan talousalueella (ETA).
Tilauksesi lähetetään jokaisen myymälän omasta varastosta 24 tunnin kuluessa (pyhättöminä arkipäivinä maanantaista perjantaihin) siitä hetkestä, kun Fyndiq on vahvistanut ostoksesi tilausvahvistuksella.
Tuotteet toimitetaan sinulle 1-16 työpäivän kuluessa tuotteesta riippuen joko suoraan postilaatikkoosi tai lähimmälle noutopisteelle. Jos tilasit tuotteita eri kaupoista, ne lähetetään erillisissä pakkauksissa.
Näet arvioidun toimituspäivän aina tuotemainoksessa ja tilausvahvistuksessa.
Toimituskulut
Toimituskulut Riippumatta siitä mitä tai kuinka monta tuotetta tilaat Fyndiqiltä, maksat vain kiinteän toimitusmaksun joka on 4.90 euroa. Ostamisen jälkeen ei koskaan aiheudu ylimääräisiä toimituskuluja.
Toimitusrajoitukset
Fyndiq tarjoaa toimituksia koko Suomeen paitsi Ahvenanmaalle (postinumerot jotka alkavat numerolla 22). Jos teet tilauksen Ahvenanmaalle, se tullaan perumaan ja tulemme tekemään maksun palautuksen.
Lightning-RCA-kaapeli Audio Aux -sovitin, RCA-3,5 mm -kaapeli, USB-C-2 RCA -äänikaapeli, 3-in-1 -äänikaapeli autoon, kotiteatteriin, kaiuttimiin ja...
24,00 €
24,00 €
Ma, 14 huhti - to, 17 huhti
Turvallinen maksu
Meidän Tyytyväinen asiakas-lupauksemme
30 päivän palautusoikeus
Huippumyyjä luokassa
Akusoli Akupunktiopohjalliset, Ortopediset Pohjalliset Naisille ja Miehille, Lievittää Kipua Jaloissa Pages 35-39
16,38 €
22-23 Portugal Koti #7 Ronaldo Jalkapallopaita Asuste Lapsille & Aikuisten Kids 24(130-140CM)
17,90 €
Aikaisempi alin hinta:
22,23 €
5-pakk Philips OneBlade vaihtoterät One Blade Pro miehille
24,74 €
24 Ninja-minifiguurin setti Kai Jay Sensei Wu Master Rakennuspalikat Leikkikalut 24PCS/Set
18,00 €
Philips Sonicare C1 C2 G2 W2 -hammasharjan vaihtopäät C2
12,96 €
Aikaisempi alin hinta:
22,86 €
Koirahattu, lemmikkieläinten baseball-lippis/koirien urheilulippis/lippalakki korva-aukoilla ja leukaremmi koirille ja kissoille
13,00 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone Leikkiseti Inspiroitu Squid Game 2:sta (9kpl+Alusta)
13,69 €
2TB 870 EVO SATA III SSD 2,5 tuuman sisäinen SSD-asema, yhteensopiva PC- tai kannettavan tietokoneen muistin ja tallennustilan kanssa
33,66 €
Squid Game 2, Korealainen Perinteinen Leikki, Korealainen Kansanpelisetti – Jack Stone -leikkisetti, joka on saanut inspiraationsa Squid Game 2:sta
12,67 €
25 W SAMSUNG Nopea USB-C -laturi kaapelilla musta svart
6,76 €